آوای کمال یکساله شد یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی
27 شهریور 1397 ، دیدگاه 0
با یک یاعلی و بهره گیری از لطف خداوند متعال کار آغاز شد و از همان ابتدا اعلام کردیم به صورت مستقل فعالیت می کنیم و رویکردمان اطلاع رسانی صادقانه و دوری از هرگونه حاشیه سازی است.

به فکر راه اندازی پایگاه خبری تحلیلی در فضای مجازی افتادیم تا بتوانیم با بهره گیری از تجربیات خود در این عرصه فعالیت اثربخشی داشته باشیم.

با یک یاعلی و بهره گیری از لطف خداوند متعال کار آغاز شد و از همان ابتدا اعلام کردیم به صورت مستقل فعالیت می کنیم و رویکردمان اطلاع رسانی صادقانه و دوری از هرگونه حاشیه سازی است.

روزهای پرفراز و نشیبی را در عرصه رسانه پشت سر گذاشتیم و به لطف الهی توانستیم با کمال آنلاین (کمال نیوز) به توفیقاتی برسیم اما قبول داریم بی عیب و نقص نبودیم.

وجود علیرضا عزیزکمالی از پیشکسوتان عرصه رسانه و روابط عمومی در این مجموعه سبب شد تا از تجربیات و ظرفیت های خوبی بهره مند شویم که در راه سخت اما ارزشمند رسانه ای، امیدبخش و مایه خوشحالی بود.

پس از چندین سال به اتفاق پدر تصمیم گرفتیم در کنار فعالیت خود در حوزه پایگاه خبری تحلیلی و داشتن نمایندگی چندین خبرگزاری، روزنامه و هفته نامه معتبر محلی و ملی، خود نیز وارد عرصه رسانه مکتوب شویم و با نگاهی متفاوت کار را با هفته نامه ای آغاز کنیم که امروز به یک سالگی رسیده است و اعلام می داریم همان تفکر در سرلوحه کاریمان قرار دارد و به دنبال تقویت ظرفیت ها هستیم.

در طول این یک سال نیز شاهد حمایت برخی دستگاههای اداری و بی مهری و کم توجهی تعداد دیگری از ادارات بودیم اما رویکردمان این می باشد به مجموعه ای وابسته نشویم و خودمان راه را ادامه دهیم.

متاسفانه کم توجهی ها به رسانه مکتوب در آمل سبب شد تا تعدادی از هفته نامه ها و دوهفته نامه نتوانند یارای ادامه فعالیت داشته باشند اما با ابراز امیدواری برای توسعه فعالیت رسانه های مکتوب شهرستان؛ به لطف خداوند متعال در نقطه ای مطلوب قرار داریم و اگر حمایتی نشد هم لطف حضرت حق شامل حالمان است و بهترین ها برای گروه رسانه ای کمال رقم خواهد خورد.

گروه رسانه ای کمال با نگاه ارزشمند مدیران خود تلاش کرد تا بخشی از درآمدش را صرف فعالیت های خیرخواهانه و ورزش نماید که امید داریم بتوانیم فعالیت های خود در این امور را نیز تقویت نماییم.

تلاش گروه رسانه ای کمال در این راستا می باشد به گونه ای فعالیت کند تا بتواند نشریه ای متفاوت داشته و نیازهای گروه های مختلف مردمی را برآورده کند که در ادامه مسیر خود نیازمند راهنمایی ها و مشورت های ارزنده متخصصان و پیشکسوتان رسانه، مدیران و آحاد مردم شریف استان مازندران و شهرستان آمل هستیم.

اگر امروز در میان مردم، مدیران و رسانه های استان و شهرستان از جایگاه خوبی برخوردار می باشیم به لطف پروردگار متعال است که امید داریم راهمان را با جدیت و هر روز بهتر از دیروز ادامه دهیم که از مخاطبان و همراهان عزیزی که در طول این یکسال با آوای کمال بودند کمال قدردانی و سپاس را داریم.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0