تعیین صلاحیت 10 شرکت حمل و نقل سرویس مدارس در سال جدید تحصیلی درآمل
22 شهریور 1397 ، دیدگاه 0
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل : مدیران مدارس در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی این شرکت های حمل و مقل (سرویس مدارس) می توانند این تخلفات را به سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر و همچنین آموزش و پرورش گزارش دهند.

کمال آنلاین ، به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل، محمد علی سبزعلی پور در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان که در هنرستان دخترانه رازی برگزار شده بود افزود: در سال جدید تحصیلی صلاحیت 10 شرکت حمل و نقل سرویس مدارس از سوی سازمان مورد تایید قرار گرفته و به اداره آموزش و پرورش آمل معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه آیین نامه ای در این خصوص در اختیار مدیران مدارس قرار می گیرد گفت: مدیران مدارس در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی این شرکت های حمل و مقل (سرویس مدارس) می توانند این تخلفات را به سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر و همچنین آموزش و پرورش گزارش دهند.

سبز علی پور ادامه داد: به منظور اطمینان خاطر خانواده ها خودروهای سرویس مدارس برچسب دار شده و به رانندگان کارت شناسایی داده می شود .

 وی تصریح کرد: هر خودروی بدون مجوز که مشغول به خدمت دهی به سرویس مدارس شوند از سوی پلیس راهور شهرستان آمل و واحد بازرسی سازمان متوقف و برخورد قانونی با آنان صورت می گیرد. 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0