اجرای پروژه اتصال ریلی و ساخت آزادراه آمل به ساری
22 شهریور 1397 ، دیدگاه 0
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران : با پیگیری های صورت گرفته توسط دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل ساخت آزادراه آمل به ساری در ردیف بوجه قرار گرفته و در روزهای آتی برای اجرا در مراحل قانونی قرار می گیرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ دکتر مفید غلامی راد رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران  در جلسه پیگیری و تخصیص بودجه برای پروژه های عمرانی شهرستان آمل که باحضور نماینده مردم آمل درمجلس ، مدیر کل آب و فاضلاب روستایی استان مازندران ، فرماندار ویژه آمل وروسای ادارات آمل برگزار شد ضمن تشکر از تلاش های ویژه دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل و سیدجعفررسولی فرماندار ویژه شهرستان آمل گفت: شهرستان آمل در انجام پروژه هایی امثال طرح هادی و آب و فاضلاب روستایی و آسفالت روستایی در سطح کشور شاخص بالایی را به خود اختصاص داده که این رتبه برتر با تدابیر و تلاش های نماینده مردم در مجلس و فرماندار ویژه شهرستان صورت گرفته است.

وی از ساخت آزادراه آمل به ساری خبر داد واظهارداشت: با پیگیری های صورت گرفته توسط دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل ساخت آزادراه آمل به ساری در ردیف بوجه قرار گرفته و در روزهای آتی برای اجرا در مراحل قانونی قرار می گیرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران در خصوص پروژه اتصال ریلی آمل به ساری افزود: اتصال ریلی آمل به ساری با پیگیری های دکتر یوسفیان و تلاش های استاندار مازندران و فرماندار ویژه شهرستان آمل صورت می پذیرد.

دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس خاطرنشان کرد: پروژه هایی در شهرستان آمل مانند سدهراز ، چهاربانده کردن محورهای هراز ،آمل به ساری و آمل به فریدونکنار ،آمل به سرخرود وآمل به چمستان؛ ساخت سالن ورزشی پایین بازار. تعریض خیابان امام رضا و پل غیر همسطح میدان هزار سنگروغیره در ردیف بوجه قرار گرفته و تخصیص اعتبار شده و پروژه در حال ساخت با پیشرفت مناسب بوده تا شهروندان گرامی آمل آسوده خاطر باشند.

سیدجعفررسولی فرماندار ویژه شهرستان آمل در این جلسه افزود: با تلاش ویژه دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی ، اعتبار برای چندین پروژه ای که در سال های قبل نیمه کاره بود تخصیص یافت که این پروژه ها مهم و برای رفاه حال شهروندان عزیز در نظر گرفته شد.

رسولی در ادامه افزود: پروژه هایی اعم از سدهراز، چهار بانده کردن محور آمل به فریدون کنار وآمل به سرخرود ، کنارگذر محور امام زاده عبدالله ، پل غیر همسطح میدان هزار سنگر و ... با لطف و درایت دکتر یوسفیان صورت و دارای اعتبارات خاص بوده و بالاترین شاخص را دارا می باشند.

عبدالهی مدیر کل آب و فاضلاب روستایی استان مازندران در پایان گفت: شهرستان آمل در خصوص پروژه های آب و فاضلاب روستایی دارای شاخص برتر کشوری بوده و اعتبارات خوبی هم با تلاش دکتر یوسفیان برای عمران و آبادی بیش از پیش تخصیص یافته تا بتوان گامی بزرگ جهت عمران و آبادی با تدابیر فرماندار ویژه آمل در این شهرستان برداریم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0