رزمایش جهادی خدمت با اعزام 26 گروه جهادی به مناطق محروم آمل
21 شهریور 1397 ، دیدگاه 0
مهندس احمد علی یگانه مسئول بسیج سازندگی شهرستان آمل گفت: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و با هدف ایجاد روحیه امید و اعلام آمادگی برای خدمت به مردم در قالب رزمایش جهادی خدمت، 26گروه جهادی خدمت‌رسانی به مناطق محروم آمل اعزام می شوند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مهندس احمد علی یگانه مسئول بسیج سازندگی شهرستان آمل گفت: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و با هدف ایجاد روحیه امید و اعلام آمادگی برای خدمت به مردم در قالب رزمایش جهادی خدمت،  26گروه جهادی خدمت‌رسانی به مناطق محروم آمل اعزام می شوند.
وی با تشریح اهداف و اقدامات این رزمایش بیان کرد: با توجه به اثربخشی خدمت ‌رسانی بسیج به ‌ویژه گروه‌های جهادی مقرر شده تا گروه‌های جهادی به مناطق کم‌برخوردار و محروم اعزام شوند و به ارائه خدمات فرهنگی، آموزشی، بهداشت و درمان، مذهبی، ورزشی، عمرانی، کشاورزی و اقتصاد مقاومتی بپردازند.
مسئول بسیج سازندگی شهرستان آمل ادامه داد: در شهرستان آمل همزمان با رزمایش اقتدار، ۲۶ اردوی جهادی برای خدمت رسانی به اقشار ضعیف و محروم در ۲ منطقه آسیب پذیر امت آباد و رضوان ۳۸ که از قبل شناسایی شدند، انجام خواهند داد.
یگانه افزود: 5گروه جهادی برادران برای ساخت سرویس بهداشتی، مرمت مساجد، مرمت وبهسازی حسینیه ها ، مرمت خانه های محروم و ساخت آبخوری مدارس واردوی جهادی  و6 گروه جهادی خواهران درجهت آموزش خیاطی، امدادونجات، کنترل فشار قند و خون ، مشاوره جهادی و عطرافشانی مزارشهدا اقدام خواهند نمود.
 وی از افتتاح 6 خانه محروم در هفته دفاع مقدس خبرداد و ادامه داد: در سال 97 قرارشد 47 خانه محروم با همکاری کمیته امداد امام آمل ساخته شود که تاکنون 20 خانه محروم به ما معرفی شد و زمین  برای ساخت خانه محروم تحویل بسیج سازندگی شهرستان آمل شد که مشغول پی کنی هستیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0