برگزاری رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد در آمل
20 شهریور 1397 ، دیدگاه 0
سرگرد حسین علیزاده جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل : این رزمایش با هدف تقویت روح حمایت از نظام و اثبات این‌که مردم حامی نظام هستند در سه مرحله در کشور، استان و شهرستان‌ها برنامه‌ریزی شده است.
سرگرد حسین علیزاده جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل درگفتگو با کمال آنلاین ؛ با اشاره به اجرای رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد(ص)، تصریح کرد: این رزمایش با هدف تقویت روح حمایت از نظام و اثبات این‌که مردم حامی نظام هستند در سه مرحله در کشور، استان و شهرستان‌ها برنامه‌ریزی شده است.
وی با بیان اینکه دومین هدف از برگزاری این رزمایش مأیوس‌سازی دشمن از تغییر نظام و دنبال کردن تغییر رفتار و رویکرد دشمنان کشور است، خاطرنشان کرد: تقویت روحیه نیروهای عمل کننده آحاد بسیج در قالب اردوهای جهادی و تقویت انسجام ملی در راستای منویات رهبر معظم انقلاب از دیگر اهداف این رزمایش است.
جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل خاطرنشان کرد: مرحله اول این رزمایش با عنوان اقتدار عاشورایی در قالب 35 اردوی جهادی خواهران و برادران در رزمایش اجرایی می‌شود، که از این تعداد  20 اردوی جهادی برادران و 6 اردوی جهادی خواهران در راستای رزمایش اقتدار عاشورایی به خدمت‌رسانی مشغول می‌شوند.
سرگرد علیزاده با اعلام اینکه این رزمایش از 9 تا 29 شهریور امسال همزمان با سراسر کشور در شهرهای مختلف برگزار می‌شود، افزود: تجربه حضور بسیج در عرصه‌های مختلف از گذشته تاکنون نشان‌گر مفاهیم مختلف است همچنین با توجه به تغییرات راهبرد دشمن و سیاست خارجه آن در مقابله با اسلام باید در مقابل زهر دشمنان پادزهر مهم باشیم.
وی با اشاره به ورود مطلوب بسیج در این بخش‌ها، ادامه داد: دوباره قرار بر این است تا اقتدار بسیج با حضور بسیجیان در برنامه‌ای به نام رزمایش و حمایت از نیازمندان به رخ دشمنان کشیده شود.
وی حضور بسیج در داخل کشور را همانند گذشته با قوت، با قدرت و امیدبخش دانست و بیان کرد: این رزمایش از 23 شهریور در شهرهای مختلف مازندران به صورت 24 ساعته دنبال می‌شود هر چند اقدامات مهم رزمایش حضور حماسی در قالب گردان‌های بیت‌المقدس و سه گردان اولویت نخست حوزه‌های کربلا، خندق و جوادالائمه از سه نقطه شهرستان با تجمع در مکان‌های از پیش تعیین شده طبق طرح‌های رزمایش است.
وی افزود: ایجاد شور و هیجان خاص در مسیر رزمایش از دیگر اهداف است که همگی در بلوار ولایت گردهم آمده و صبحگاه مشترک با حضور بیش از هزارنفر از بسیجیان ومسئولان برگزار خواهد شد. 
وی با اعلام اینکه حضور حماسی بسیجیان خار در چشم دشمنان انقلاب اسلامی است، یادآور شد: در اجرای همزمان رزمایش 450 اردوی جهادی برای خدمت‌رسانی به مردم مناطق محروم و آسیب‌پذیر در زمینه خدماتی، عمرانی و سازندگی است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0