درخشش سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در جشنواره ملی بازیافت تهران
20 شهریور 1397 ، دیدگاه 0
واحد روابط عمومی و آموزش سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل توانست مقام سوم نخستین جشنواره ملی حجم سازی با مواد بازیافتی را کسب کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛مرحله پایانی جشنواره ملی حجم سازی با مواد بازیافتی با حضور 35 گروه برگزیده از 188 گروه شرکت کننده از 14 تا 17 شهریور در بوستان قیطریه تهران برگزار شد که استاندار تهران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران، شهرداران استان تهران و فعالان حوزه محیط زیست و بازیافت کشور از غرفه سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل بازدید کردند.

از سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل عبدالرضا عزیزکمالی، سید رضا نورانی، سمیه شیرازی و ملیحه برومند در این جشنواره حضور داشتند که اهداف برگزاری جشنواره فرهنگ‌ سازی در جهت کاهش تولید پسماند و پاک‌ سازی محیط ‌زیست، تشویق و گسترش فعالیت ‌های هنری در حوزه تجسمی با رویکرد استفاده از مواد بازیافتی و پسماند، جریان سازی هنری در حوزه تخصصی، کشف و شناسایی هنرمندان نوپا و معرفی ایده‌ ها و آفرینش ‌های اصیل و خلاق هنری و آموزش و ایجاد خلاقیت در بین هنرمندان و هنرجویان تجسمی برای استفاده از مواد بازیافتی بود.

برگزارکنندگان و حامیان نخستین جشنواره ملی حجم سازی با مواد بازیافتی؛ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و شهرستان شمیرانات، فرمانداری شمیرانات، سازمان حفاظت محیط زیست کشور، سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، اتحادیه صنایع بازیافت ایران، سازمان فنی و حرفه ای، دانشگاه الزهرا(س) و... بودند.

گفتنی است؛ واحد روابط عمومی و آموزش سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در اسفند سال 96 نیز توانسته بود عنوان برگزیده نخستین جشنواره ملی بازیافت ایران در شهرستان شیراز را کسب نماید.

 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0