جشنواره پاییز طلایی با یک دستگاه پژو پارس در هایپرمی اکسین آمل
20 شهریور 1397 ، دیدگاه 0
مدیریت هایپرمی اکسین شمال آمل : جشنواره فروش لوازم التحریر تحت عنوان همشاگردی سلام به مناسبت بازگشایی مدارس از اول شهریور کار خود را آغاز کرده و تا 15 مهر ماه برگزار می‌ شود.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین ، مهندس بهرام قلیزاده مدیریت هایپرمی اکسین شمال آمل با اشاره به نزدیک شدن بازگشایی مدارس در ماه مهر از برگزاری جشنواره فروش لوازم التحریر تحت عنوان همشاگردی سلام در هایپرمی اکسین آمل خبرداد وگفت: فروشگاه هایپرمی در فروش ویژه لوازم التحریر در سال جاری تلاش کرده است تا از طرح های مغایر با فرهنگ ایرانی و اسلامی خودداری کرده و از طرح های همسو با این فرهنگ استفاده کند که این مساله نیز با استقبال شهروندان و دانش آموزان در تهیه اقلام آموزشی مواجه شده است.

وی افزود: جشنواره فروش لوازم التحریر تحت عنوان همشاگردی سلام به مناسبت بازگشایی مدارس از اول شهریور کار خود را آغاز کرده و تا 15 مهر ماه برگزار می‌ شود.

مدیریت هایپرمی اکسین شمال آمل  ادامه داد: در این جشنواره کالاهایی شامل لوازم‌ التحریر، کیف، کفش، کوله پشتی به همراه پوشاک و برخی اقلام سوپری تا 50 درصد تخفیف ارائه می‌ شود.

وی ضمن قدردانی و تشکر از استقبال شهروندان از جشنواره گفت: تخفیف مناسب کالاها، تنوع لوازم التحریر ارائه شده و کیفت آنها از دلایل استقبال شهروندان و افزایش میزان فروش است.

مهندس قلی زاده با اشاره به اینکه بمناسبت های مختلف، به جهت قدردانی از استقبال شهروندان و خرید از هایپرمی جشنوارههای مختلفی در طول سال برگزار می شود گفت: امسال هم همه خریداران می توانند با خرید 100 هزارتومان و با عضو شدن درباشگاه مشتریان، شانس خود را امتحان کنند و در قرعه کشی بزرگ که در روز 21 دی همزمان با میلاد باسعادت حضرت زینب(س) برگزار می شود شرکت کنند تا شاید برنده یکدستگاه پژو پارس شوند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0