در گردهمایی خانواده بزرگ فذا مطرح شد؛
20 شهریور 1397 ، دیدگاه 0
حفظ اشتغال و افزایش نیرو در سرلوحه کاری شرکت فولادین ذوب آمل (فذا) قرار دارد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ باحضور امام جمعه آمل، مسئولین و مهمانان در آستانه آغاز سال تحصیلی و با شعار مقاومت رمز پیروزی گردهمایی خانواده بزرگ فذا در سالن پیامبر اعظم(ص) آمل همراه با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل باقدردانی از برگزاری چنین گردهمایی های از سوی شرکت فولادین ذوب آمل (فذا) درطول سال برای همکاران شرکت گفت: این حرکت بسیار خوب حاج حبیب اردشیر باعث می شود که یک نوع وحدت و انسجام در مجموعه بوجود بیاید.

ما مسئولین وظیفه داریم امثال حاج حبیب اردشیر را حمایت کنیم

 وی تاکید کرد: اینگونه حرکات ریشه در دین و قرآن ما دارد که به خانه و خانواده اهمیت می دهد و این دورهم بودن یک آرامش و دوستی بوجود می آید که قدر این لحظات را بدانید‌.

امام جمعه آمل با اشاره به اینکه شهرستان آمل به جهت داشتن پتانسیل های فراوان مورد توجه قرار دارد ادامه داد: ما مسئولین وظیفه داریم امثال حاج حبیب اردشیر، سلیمانی ها و طاهری پورها را حمایت کنیم که این عزیزان سرمایه دار نیستند بلکه سرمایه گذار هستند.

خانواده بزرگ فذا از 4 شرکت و با 1600 پرسنل بطور مستقیم مشغول بکار هستند

مهندس علوی قائم مقام مدیرعامل شرکت فولادین ذوب آمل با اشاره به اینکه خانواده بزرگ فذا از 4 شرکت و با 1600 پرسنل بطور مستقیم مشغول بکار هستند تشکیل شده است و مجموعه مدیریتی شرکت افتخار می کند درکنار پرسنل باتفاق خانواده هایشان چنین مراسماتی را در طول سال با عناوین مختلف برگزار کند.

وی اشاره کرد: مدیریت این شرکت با اعتقاد راسخ به حفظ و تداوم اشتغال دراین مجموعه محصولاتی را تولید کرده و در انبار نگهداری نموده است که شاید بفروش هم نرسد به بهانه اینکه چرخی درحال گردش است به گونه ای که همه عزیزان مشغول باشند دست به ساخت چنین محصولاتی زده است.

شرکت فولادین ذوب شرکتی پویا و به فکر توسعه است.

قائم مقام مدیرعامل شرکت فولادین ذوب آمل با اشاره به بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت و دیگرمسئولین استانی و شهرستانی از شرکت فولادین ذوب درسال های 96 و97 ادامه داد: خوشبختانه در بازدید مشاهد کردند که این شرکت پویا و به فکر توسعه است.

مهندس علوی با اشاره به وجود مشکلات در صنعت ریخته گری خاطرنشان کرد: معمولا در صنعت ریخته گری در شرایط فعلی بخاطر مشکلات کار در این صنعت بسیار سخت می باشد ولی شرکت فولادین ذوب درچندسال اخیر نشان داده است که در بحث توسعه همیشه پویا می باشد.

جوسازی های اخیر در فضاهای مجازی نمی تواند خدشه در اراده ما واردکند

وی با اشاره به جوسازی های اخیر در فضاهای مجازی نمی تواند خدشه در اراده ما واردکند گفت: درفضای مجازی مسائلی در روزهای اخیر درخصوص شرکت فولادین ذوب آمل مطرح کردند و متاسفانه بدون درنظر گرفتن مسائلی که اشتغال برای این شرکت اهمیت دارد وبخاطر تداوم اشتغال قصد ساخت وتوسعه شرکت داشتیم که میلگردهایی دپوی کرده بودیم مربوط به پروژه های شرکت بود و قرار شد شرکت انجام بدهد ولی بخاطر بالا بودن هزینه قادر به انجام نبودیم و آن هزینه ها در بخش های دیگری برای تداوم اشتغال انجام گرفت.

 قائم مقام مدیرعامل شرکت فولادین ذوب آمل با اشاره به بازدید مسئولین از این شرکت تصریح کرد: درخواستی کردیم دربحث تامین مواد اولیه که منابع ارزی لازم اختصاص پیدا کند و امیدواریم قولی که وزیر محترم صنعت دادند عمل کنند و بتوانند منابع ارز لازم را برای تامین مواد اولیه به این شرکت اختصاص دهند.

مسئولین فرمایشات مقام معظم رهبری را گوش و عمل کنند

مهندس علوی با بیان اینکه چندسالی مقام معظم رهبری بحث اشتغال و تولید را درسرلوحه فرمایشات خودشان قرار دادند گفت: مسئولین اگر فرمایشات مقام معظم رهبری را گوش و عمل کنند ما خیلی راحت می توانیم شرایط بحران را خوب پشت سر بگذاریم و انشاالله مسئولین بتوانند فرمایشات ایشان رابراساس افق 1404 جامعه عمل بپوشانند و برای کمک به شرکتهایی که دراشتغال و تولید و درزمینه تولید محصولات داخلی درحال فعالیت هستند همکاری کنند.

وی اضافه کرد: در مجموعه مدیریتی شرکت در بحث افزایش نیرو و تداوم اشتغال جزو اولویت می باشد که از سال 95 تا 97 همواره اشتغال و اشتغالزایی در این مجموعه اتفاق افتاده است و شاهد افزایش نیرو بودیم و از سیستم بانکی نیازمند حمایت مالی می باشیم.

وی با اشاره به اینکه رسیدگی به وضعیت رفاهی همکاران درمجموعه بزرگ فذا مورد تاکید مدیریت می باشد ادامه داد: در سال های 96 و97 سبد کالا به خانوار، توزیع پکیچ لوازم التحریر به فرزندان پرسنل، حمایت از حافظان و قاریان قرآن، همیاران فذا، جشن های پایان سال، اعزام پرسنل به سفرهای عتبات و عالیات که ادامه دارد، توزیع میان وعده کارکنان، تخفیف شهریه پیش دبستانی حنان، هدیه روز زن به کارکنان زن شاغل، هدیه سالگرد ازدواج، هدیه به فرزندان سوم و دیگر موارد مجموعا 60میلیارد ریال بوده است که شاید در کمتر شرکت بخش خصوصی چنین مواردی داشته باشیم.

وی همچنین از تشکیل شرکت تعاونی کارکنان، بیمه تکمیلی و دندانپزشکی از دیگر موارد برای رفاه پرسنل و خانواده هایشان خبرداد.

راه اندازی هنرستان فنی وحرفه ای از افتخارات این شرکت است

دکتر عباس مرزبند مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل با قدرشناسی ازهمت و تلاش حاج حبیب اردشیر و مجموعه مدیریتی، کارکنان و پرسنل مجموعه بزرگ فذا درجهت چرخاندن چرخ اقتصادی و حضور فعال درعرصه تعلیم و تربیت گفت: راه اندازی مرکز علمی کاربردی فذا، پیش دبستانی حنان و هنرستان فنی وحرفه ای نشان از اهتمام ویژه حاج حبیب اردشیر نسبت به تعلیم وتربیت دارد که ما به عنوان معلمان جامعه دست همه کسانی که درحوزه تعلیم وتربیت گام برمی دارند را می بوسیم و سر تعظیم فرو می آوریم.

 وی یادآورشد: کسانی که درحوزه تعلیم و تربیت گام برمی دارند باید خود انسان شایسته و وارسته باشند و تا انسان دید، معرفت و دانش نداشته باشد راه درمسیر انسانی قدم نمی نهد و انسان صاحب دانش دل مردم را خراب نمی کند تا گنج شان آباد شود.

مجموعه فذا با عشق و علاقه برای خدمت به خانواده های بی بضاعت و نیازمند گام برمی دارند

مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل اشاره کرد: مجموعه فذا نشان از اندیشه بالا با همت والای موسسین است که با عشق و علاقه برای خدمت به خانواده های بی بضاعت و نیازمند گام برمی دارند.

 مرزبند با اشاره به افتتاح هنرستان فنی وحرفه ای فذا گفت: امیدوارم در این هنرستان که مهارت فن و حرفه آموخته می شود، انسانیت انسان هم ساخته شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0