منتظر تایید شورای نگهبان بابت منطقه ویژه اقتصادی شهرستان آمل هستیم.
18 شهریور 1397 ، دیدگاه 0
نماینده مردم آمل درمجلس در جلسه شورای اداری شهرستان آمل از آغاز ساخت آزاد راه تهران - آمل خبرداد و افزود:این آزاد راه در دو فاز از تهران به تونل آبشار پلور و پلور تا آمل ساخته می شود و در حال حاضر فاز اول آن توسط خاتم النبیاء شروع شده است.

به  گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس در جلسه شورای اداری شهرستان آمل از آغاز ساخت آزاد راه تهران - آمل خبرداد و افزود:این آزاد راه در دو فاز از تهران به تونل آبشار پلور و پلور تا آمل ساخته می شود و در حال حاضر فاز اول آن توسط خاتم النبیاء شروع شده است.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمل به لطف الهی از لحاظ اعتبار مورد توجه است، ادامه داد: این توجه ها از پایتخت به این شهرستان را مدیون مردم شهرستان آمل هستیم.

یوسفیان ملا با اشاره به اینکه در بعضی از روزهای تعطیل در حد فاصله ساعت ۱٣ تا ۱٧ عصر بیش از ٢۰۰ هزار خودرو از سمت دریا به پایتخت از محور هراز تردد می کنند، افزود: از ٣٩۴ کیلومتر راه کناره، اکثر خودروها علاقمند به تردد از محورهراز هستند.

وی با بیان اینکه در تمامی پروژه های آمل تمایلی به فاینانس نداریم، افزود: تمایلی به جذب سرمایه گذار در پروژه های این شهرستان نداریم به این دلیل که اگر سرمایه گذار ورود کند باید از مردم پول بگیرد و ما در نقابل این مهم ایستادگی کردیم.

یوسفیان ملا با اشاره به اختصاص ۱۱ میلیاردتومان اعتبار برای تجهیز استادیوم شهرستان آمل گفت: این استادیوم به مدت ٢۰ سال مشکل پرونده قضایی داشت که مدت ها وقت گذاشته شد با مالکان جلسه برگزار شد که خوشبختانه امروز حل شد و برای جذب پیمانکار آگهی شد.

وی با بیان اینکه ٣ نقطه از مازندران به عنوان منطقه آزاد معرفی شد اما متاسفانه اختلاف ها مانع تصویب این مهم شد، گفت: دولت نمی تواند در یک زمان سه منطقه آزاد ایجاد کند و این اختلاف ها باعث شد که در هیئت دولت تصویب نشود.

یوسفیان ملا گفت: منطقه ویژه اقتصادی برای شهرستان آمل تصویب شد و منتظر تایید شورای نگهبان هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی تقی زاده امام جمعه دابو ودشت سر گفت : الحمدا... بين مديران ما بسيار رفاقت مي باشد ، در کنار مديريت ، درايت وجود دارد ، اين حضور بيانگر اين است که تعامل بسيار خوبي دارند اميدوارم که در اين ايام که ايام شهادت مي باشد بتوانيم موجب بالندگي نظام باشيم و بتوانيم اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي را به نحو مطلوب بيان کنيم .

وی همچنین از برگزاری چهارمین جشنواره برنج بعداز ماه محرم خبرداد ویادآورشد :ما سرمايه هايي که در شهرستان آمل داريم ، نسبت به  چهارمين جشنواره برنج از دکتر يوسفيان درخواست داريم بتوانيم جلوه ويژه شکرگزاري محضر خداوند داشته باشيم 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0