پروژه های مخابراتی شهرستان آمل افتتاح و به بهره برداری رسید
13 شهریور 1397 ، دیدگاه 0
مهندس حمیدرضا سلطانی، رییس اداره مخابرات شهرستان آمل : از دهه فجر سال 96 تا هفته دولت سال 97 قریب به 13 پروژه در حوزه مخابرات به افتتاح رسیده است،

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ همزمان با هفته دولت و با حضور نماینده مردم آمل درمجلس، فرماندار و معاونین فرمانداری ویژه آمل، بخشدار لاریجان، رییس مخابرات شهرستان آمل، مسئولین ادارات، دیگر مهمانان و مردم، 3 پروژه مخابرات در آمل و لاریجان افتتاح و به بهره برداری رسید.

مهندس حمیدرضا سلطانی، رییس اداره مخابرات شهرستان آمل با بیان اینکه سایت هایی که در آمل افتتاح می شوند از بروزترین خدمات حال حاضر سیستم ارتباط سیار کشور به شمار می روند، گفت: این سایت ها قابلیت ارائه خدمات  دیتایی در باند G  4.5 و در آینده نزدیک در باند 5G را دارا هستند.

وی با اشاره به اینکه هزینه سایت روستای شاه محله 1 میلیارد تومان است، اظهار داشت: این هزینه با دلار 3 هزار و 200 تومانی است که با تغییرات نرخ ارز، ارزش این پروژه تا 4 میلیارد تومان هم می رسد.

وی با بیان اینکه از دهه فجر سال 96 تا هفته دولت سال 97 قریب به 13 پروژه در حوزه مخابرات به افتتاح رسیده است، عنوان کرد: مجموعا در هفته دولت، شرکت مخابرات ایران در شهرستان آمل قریب به 67 میلیارد ریال پروژه داشت که مورد بهره برداری قرار گرفت.

رییس اداره مخابرات آمل با اشاره به اینکه از 67 میلیارد ریال، 3 میلیارد تومان برای بروزرسانی بستر مخابرات در بخش لاریجان افتتاح می شود، افزود: 37 میلیارد ریال دیگر در آمل هزینه شده است و با نگاه بلندی که نماینده مردم آمل در مجلس و فرماندار ویژه آمل به منطقه لاریجان دارند تلاش می کنیم تا همانند شهر دارای بروز ترین خدمات باشند.

سلطانی با بیان اینکه در دهه فجر امسال 7 سایت bts به ارزش 70 میلیارد ریال در آمل افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید، تاکیدکرد: در احداث سایت های مخابرات امکان تقویت شبکه برق منطقه مدنظر نیز وجود دارد.

وی با بیان اینکه تا پایان سال کل شهر آمل به بروزترین سایت های 4.5 G کشور مجهز می شود، گفت: برد سایت های bts افتتاح شده در مناطق شهری هزار متر دایره ای است.

 وی با اشاره به افتتاح دو پروژه مخابراتی در بخش لاریجان گفت: این پروژه ها شامل اجرای سایت BTS و تقویت GSM در دو روستای لاسم و نوا با هزینه ای بالغ بر 10 میلیارد ریال برای هر کدام با هدف نصب تجهیزات و ارتقاء سایت انجام گردید.

وی خاطرنشان کرد: یکی از پروژه های مهم در لاریجان این می باشد فیبر نوری را از شهرستان آمل به گزنک  منتقل کنیم که تامین اعتبار بالغ بر 30 میلیارد ریال می باشد که درمرحله انتخاب پیمانکار هستیم و در ایام الله دهه فجر افتتاح خواهد شد که یک انقلاب دیجیتالی در منطقه لاریجان بوقوع خواهد پیوست.

وی خاطرنشان کرد: به جهت آماده بودن بستر فیبر نوری به شهرستان آمل آماده می باشد یعنی پهنای باند نامحدود برای تمام سوئیچ ها و سایت خواهد بود که باعث بالا رفتن سرعت اینترنت پرسرعت در بخش لاریجان خواهد شد.

رییس اداره مخابرات آمل از تلاش و زحمات نماینده مردم آمل درمجلس بخاطر گرفتن اعتبارات ویژه در بخش مخابرات آمل تشکر نمود و تاکید کرد: بنده و همکارانمان فقط مجری بودیم و بستری که توسط دکتر یوسفیان ملا، فرماندار ویژه آمل و بخشدار لاریجان درشرایط سخت فراهم شد سبب گردید امروز شاهد افتتاح چنین پروژه های مخابراتی در بخش لاریجان باشیم.

دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس با تقدیر از تلاش و همت رییس مخابرات آمل و همکارانشان در جهت راه اندازی مراکز مخابراتی در بخش های مختلف شهرستان آمل گفت: خدا را شاکر هستیم که با تلاش های صورت گرفته شاهد افتتاح پروژه های مخابراتی در بخش لاریجان هستیم.

وی افزود: کشور در شرایط خوبی درجهت اقتصادی قرار ندارد و هرکسی بودند قطعا پروژه ها را تعطیل می کردند تا پول ها به سمت خزانه برود.

وی اشاره کرد: باتمام فشارهایی که توسط آمریکا برعلیه ایران صورت می گیرد و علیرغم همه این مشکلات، بازهم روز به روز شاهد افتتاح پروژه ها هستیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0