دستان پرمهر خیرین در ساخت ۲ پروژه عمرانی آموزش وپرورش آمل
11 شهریور 1397 ، دیدگاه 0
همزمان با هفته دولت و با حضور امام جمعه دابو و دشت سر ، فرماندار و معاونین فرمانداری ویژه آمل، مدیر و معاونین آموزش وپرورش آمل، بخشدار دشت سر، مسئولین ادارات، انجمن اولیا و خانواده ها، دو پروژه عمرانی آموزش وپرورش آمل که با دستان پرمهر خیرین شهرستان آمل ساخته شده بود افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ همزمان با هفته دولت و با حضور امام جمعه دابو و دشت سر ، فرماندار و معاونین فرمانداری ویژه آمل، مدیر و معاونین آموزش وپرورش آمل، بخشدار دشت سر، مسئولین ادارات، انجمن اولیا و خانواده ها، دو پروژه عمرانی آموزش وپرورش آمل که با دستان پرمهر خیرین شهرستان آمل ساخته شده بود افتتاح و به بهره برداری رسید.

دکتر عباس مرزبند مدیر آموزش وپرورش آمل باقدردانی از همراهی صمیمانه خیرین و اولیای دانش آموزان درساخت دو پروژه عمرانی در دبیرستان فرزانگان متوسطه 1و2 گفت: خوشبختانه با همت و تلاش خیرین ومدیران سخت کوش و پیگیری مدیران این دو دبیرستان سرکار خانم ناهید امینی مقدم و سرکار خانم صفیه بهرام نیا توانستند در کمتر از 6 ماه این دو پروژه را به اتمام برسانند.

 وی با قدرشناسی از دستان پربرکت پدران و مادران این دو دبیرستان در ساخت این دو پروژه افزود: قطعا این همدلی یک نوع نماد انفاق را می رساند که خیرات فراوانی برای همه کسانی که در ساخت این دو پروژه سهیم بودند دارد.

 مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل تاکید کرد: امروز شاهد افتتاح این دو پروژه هستیم که سختی را از تن مان به در می کند تا بتوانیم با همت دیگران عزیزان شاهد ساخت و افتتاح چنین پروژه هایی در مدارس شهرستان آمل باشیم.

 دکتر مرزبند درخصوص افتتاح سالن ورزشی سرپوشیده چند منظوره دبیرستان فرزانگان متوسطه 1 خاطرنشان کرد: سالن ورزشی سرپوشیده چند منظوره شامل فوتسال، والیبال، بسکتبال، هندبال  و ورزش های رزمی دبیرستان فرزانگان متوسطه ۱ با مشارکت خیرین و خانواده و همکاری آموزش و پرورش به مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان با بنای ۴۰۰ متر در مدت ۶ ماه ساخته شد و با مدیریت خانم بهرام نیا بوده است.

وی همچنین از افتتاح فضای آموزشی و تربیتی فرزانگان متوسطه ۲ خبرداد و گفت: این فضای آموزشی  با زیربنای ۱۶۰ متر در سه طبقه شامل طبقه اول بوفه، طبقه دوم نماز خانه و طبقه سوم سالن مطالعه با هزینه ای بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان با مشارکت خیرین،  خانواده و همکاری آموزش و پرورش و با مدیریت خانم امینی ساخته شد.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل در پایان از افتتاح 5 آموزشگاه جدید تا دهه فجر امسال خبرداد.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی تقی زاده امام جمعه دابو و دشت سر با قدردانی از همت و تلاش مدیران این دو دبیرستان در ساخت این دو مجموعه گفت: همت و تلاش شما عزیزان بی اجر و مزد نخواهد بود و جزو باقیات و صالحات محسوب خواهد شد.

 وی همچنین با قدردانی از خانم بهرام نیا و خانم امینی مدیران دبیرستان های فرزانگان متوسطه 1و2 افزود: این وحدت و همدلی یکی از مولفه های خوب نظام می باشد که ثابت کردید درکنار هم و با وحدت و همدلی می شود چنین پروژه هایی را در کمترین زمان ممکن افتتاح کرد.

 امام جمعه دابو و دشت سر گفت: دست خیرین را بوسه می زنیم که آبروی نظام هستند و نمی  شود با بداخلاقی این چنین کارهای خوبی را انجام دهیم‌.

 تقی زاده اشاره کرد: امروز آموزش وپرورش آمل مدیری توانمند مثل جناب آقای دکتر مرزبند دارد که توانستند در کنار معاونین و دیگر همکارانشان و با ایجاد یک محیط شاداب دست به چنین کارهایی بزنند که باید گفت دست مریزاد و خسته نباشید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0