ایجاد خانه جوان با هدف ساماندهی امور جوانان ضروری است
11 شهریور 1397 ، دیدگاه 0
اولین نشست هم اندیشی دانشجویان با مشاور امور ورزش و جوانان شهرستان آمل در اداره ورزش و جوانان برگزار شد.
کمال آنلاین ؛ اولین نشست هم اندیشی  دانشجویان با مشاور امور ورزش و جوانان شهرستان آمل در اداره ورزش و جوانان برگزار شد.
سینا هدایت آملی مشاور رییس اداره ورزش و جوانان در امور جوانان در این جلسه گفت: در آمل بیش از 100 هزار نفر جمعیت  جوانان می باشند که در حوزه جوانان ما دو رویکرد داریم  ، رویکرد اول به صورت دولتی می باشد در راستای همین بحث تکالیفی وجود دارد که ما در ستاد ساماندهی جوانان به موضوعات آن بررسی می نمائیم  و رویکرد دوم که با کمک و مساعدت جوانان در بخش سازمانهای مردم نهاد بتوانیم فعالیت نمائیم .
او همچنین ادامه داد: بعد از تبدیل سازمان ملی جوانان به اداره ورزش و جوانان باید نقش خودمان را در حوزه جوانان فعالتر بنمائیم وباید از جوانانی که در شهرستان هستند و نتوانستند خودشان را معرفی نمایند با تشکیل این جلسات و سازمانهای مردم نهاد بتوانیم کاری بکنیم که جوانان خودشان را به مردم بشناسانند.
مشاور امور ورزش و جوان در خصوص ظرفیت و پتانسیل جوانان در دانشگاه ها  تاکید کرد: استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های جوانان در دانشگاه ها  می تواند زمینه ساز رشد ، شناسایی و معرفی استعدادهای جوان دانشگاهی در عرصه های مختلف باشد.
سینا هدایت آملی ایجاد خانه ای  برای ساماندهی امور جوانان و رفع مشکلات این قشر از جامعه را امری ضروری دانست و گفت: ایجاد خانه جوان در امل به عنوان یک مرکز که جوانان در آن ایده ها،واندیشه های خود را در آن بروز دهند امری لازم وواجب است که همت وتلاش مسئولین  را می طلبد.
مشاور امور جوانان شهرستان امل تقویت روحیه مطالبه گری در جوانان را امری مهم قلمداد کرد و گفت: ایجاد بستر برای مطالبه گری جوانان بزرگ ترین معضل هر کشوری است زیراکه میتوان با این اصل جامعه ای پویا داشت.
وی همچنین در خصوص برنامه های خود برای روز دانشجو گفت: در این روز ها تمام توان و تلاش خود را بکار گرفته ایم تا مراسمات مربوط به این روز به بهترین وجه ممکن برگزار شود. 
سینا هدایت آملی در این باره گفت: راه اندازی تربیون ازاد و شنیدن حرف های جوانان از دغدغه های بنده  هست , امیدواریم بتوانیم با کمک و نظارت فرماندار این امر را محقق سازیم.
سینا هدایت املی در پایان سخنان خودگفت: امیدوارم بتوانیم در نتیجه این نشست ها و با کمک یکدیگر، حرکتی هر چند کوچک اما رو به جلو در حوزه جوانان انجام دهیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0