همزمان با هفته دولت؛3 پروژه عمرانی شهرداری دابودشت افتتاح شد
6 شهریور 1397 ، دیدگاه 0
همزمان با هفته دولت باحضور امام جمعه دابو و دشت سر، معاون استاندار و فرماندار و معاونین فرمانداری ویژه آمل، سرپرست بخشداری دابودشت، اعضای شورای بخش، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و کارکنان شهرداری دابودشت، 3 پروژه عمرانی شهرداری دابودشت افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ همزمان با هفته دولت باحضور امام جمعه دابو و دشت سر، معاون استاندار و فرماندار و معاونین فرمانداری ویژه آمل، سرپرست بخشداری دابودشت، اعضای شورای بخش، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و کارکنان شهرداری دابودشت، 3 پروژه عمرانی شهرداری دابودشت افتتاح و به بهره برداری رسید.

محمدرضا مهدوی شهردار پرتلاش و سخت کوش شهر دابودشت با اشاره به گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: هفته دولت با نام و یاد شهیدان رجایی و باهنر نامگذاری شده و فرصتی برای سرمشق قراردادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم است.

وی افزود: نام شهیدان والامقام رجایی و باهنر، عجین شده با طعم خدمت بی‌ منت به محرومان، مستضعفان و نیازمندان در جامعه اسلامی؛ خدمتی که رنگ و بوی عشق به ملت، نظام و اسلام عزیز داشت و به همین خاطر این نام‌ها در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی با افتخار و بزرگی باقی و پایدار ماند.

شهردار دابودشت با قدردانی از همراهی خوب امام جمعه دابو و دشت سر و اعضای شورای اسلامی شهر دابودشت با مجموعه شهرداری دابودشت ادامه داد: قطعا این همکاری باعث می شود که شاهد رشد و بالندگی شهر درهمه جهات باشیم که ثمره این وحدت باعث کارهای عمرانی در سطح شهر می شود و رضایت مندی مردم را درپی خواهد داشت.

مهدوی یادآورشد: امسال در هفته دولت سه پروژه عمرانی از قبیل 1- افتتاح پروژه زیرسازی و آسفالت خیابان ولی عصر (عج) بمساحت 5 هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر  400 میلیون تومان از محل منابع تملک دارایی 2- افتتاح پروژه زیرسازی و آسفالت خیابان سعدی بمساحت ۴ هزار مترمربع با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان از محل تملک دارایی 3-افتتاح پروژه احداث کانال بتنی خیابان ولی عصر (عج) بطول 333 متر و عرض 2/1 متر با اعتباری بالغ بر 560 میلیون تومان از محل منابع داخلی شهرداری افتتاح گردید.

وی در پایان از همراهی و کمک دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس و سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل نسبت به تامین اعتبارات برای اجرایی شدن این پروژه ها قدردانی نمود.

سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل با قدرانی از تلاش و زحمات اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و مجموعه پرسنل شهرداری در جهت اجرای پروژه های زیربنایی گفت: این همراهی و همدلی باعث می شود روز به روز شاهد شکوفایی شهر دابوداشت باشیم.

وی ادامه داد: قطعا شهر دابودشت همانند دیگر شهرهای شهرستان آمل مورد توجه مسئولین می باشد و امیدواریم با برنامه ریزی که شهرداری دارد تا پایان سال شاهد افتتاح پروژه های دیگری در سطح شهر باشیم.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0