13 طرح عمرانی و خدماتی در آمل افتتاح شد
5 شهریور 1397 ، دیدگاه 0
13 طرح عمرانی، تولیدی و خدماتی در سومین روز از گرامیداشت هفته دولت روز یکشنبه در شهرستان آمل افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ این طرح ها شامل 8 طرح برق رسانی و راه اندازی خطوط انتقال برق چاه های کشاورزی در روستاهای ' سراج محله، ولیک علیا، مریج محله ، ماهوت کلا، کچب علیا، بانصرکلا، امین آباد و ابومحله ' بوده است.
همچنین، اجرای کانال بتنی، زیرسازی و آسفالت خیابان بزرگ ولیعصر (عج) در شهر دابودشت و ساخت 2باب خانه بهداشتی روستایی در ' حسین آباد ' و روستای ' مطهرعلیا' از توابع بخش دابودشت از جمله دیگر طرحها بود.
برای ساخت و تکمیل این طرح ها در مجموع بیش از 26 میلیارد ریال از محل اعتبارهای دولتی هزینه شده و بیش از 20 هزار خانوار از مزایای این طرح ها بهره مند شدند.
** بهرمندی 223روستای آمل از طرح های هفته دولت
به گزارش خبرنگار ایرنا، معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه شهرستان آمل در آیین افتتاح طرح های شهری در دابودشت گفت که در هفته دولت امسال ساکنان بیش از 223 روستا با جمعیت بیش از 150هزار نفر از مزایای طرح ها بهره مند می شوند.
سیدجعفر رسولی افزود: دولت برای اجرا و تکمیل شدن مجموع حدود 164 طرح عمرانی، تولیدی وخدماتی این شهرستان بیش از یکهزار و200 میلیارد ریال اعتبار در قالب سرفصل های مختلف ونیز تسهیلات حمایتی به سرمایه گذاران پرداخت کرده است.
وی اضافه کرد که از مجموع طرح های قابل افتتاح دراین هفته، تعداد 12 واحد تولیدی و خدماتی، است که با تکمیل این واحدها که با سرمایه گذاری بخش خصوصی اجرایی شده، برای 115 نفر اشتغالزایی خواهد شد.

 

 

 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0