بهره برداری از 68 پروژه شرکت توزیع نیروی برق مازندران در هفته دولت
4 شهریور 1397 ، دیدگاه 0
قائم مقام و معاون هماهنگی شرکت توزیع نیروی برق مازندران از بهره برداری 68 پروژه تامین برق متقاضیان و اصلاح و بهینه سازی شبکه با مبلغ بیش از 71 میلیارد ریال در هفته دولت امسال خبر داد.

کمال آنلاین ؛ به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مازندران، مهدی متقی مجد با بیان اینکه در هفته دولت امسال68 پروژه برقرسانی توزیع برق مازندران با مبلغ بیش از 71 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد اظهار داشت:با بهره برداری از این پروژه ها 515 روستا از مزایای آن برخوردار می شوند .

قائم مقام و معاون هماهنگی شرکت توزیع نیروی برق مازندران افزود : این پروژه ها شامل توسعه فیدر ، کاهش تلفات برق، احداث و توسعه و اصلاح و بهینه سازی شبکه های فرسوده روستایی و شهری  ، تقویت شبکه و تامین برق متقاضیان شهری و روستایی است.

متقی مجد یادآور شد : این پروژه ها در بابل 5 پروژه ،ساری 9 پروژه ، نکا5 پروژه، سوادکوه 3 پروژه ، آمل 10 پروژه ، جویبار 4 پروژه ، سیمرغ 12 پروژه ، گلوگاه سه پروژه قائمشهر 4 پروژه  و میاندورود 2 پروژه مورد بهره برداری قرار می گیرد.

قائم مقام و معاون هماهنگی شرکت توزیع نیروی برق مازندران پرداخت به موقع و غیرحضوری صورتحسابهای برق مصرفی را مورد تاکید قرار داد و گفت: بر اساس قانون هدفمندی یارانه ها ، درامد حاصل از فروش انرژی برق به عنوان یکی از حامل های مهم انرژی از منابع تامین پرداخت یارانه ها محسوب می گردد و شرکتهای توزیع برق به نمایندگی وزارت نیرو در وهله اول موظف به وصول بهای برق  و انتقال وجوه حاصل از ان به خزانه است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0