11طرح هفته دولت در آمل افتتاح شد
4 شهریور 1397 ، دیدگاه 0
همزمان با گرامیداشت هفته دولت 164 طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی با اعتبار بیش از یکهزار و 200 میلیارد ریال درشهرستان آمل افتتاح که ساکنان بیش از 223 روستا و خانوار شهری و ساکنان 44 روستای شهرستان از مزایای آنها بهره مند خواهند شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ محمد اسلامی استاندار مازندران درمراسم  افتتاح 11 پروژه عمرانی و تولیدی شهرستان آمل  با بیان اینکه حلقه مفقوده درمازندران کسب وکار می باشد گفت : هم اکنون میزان تولیدات محصولات کشاورزی استان بیش از 6.5 میلیون تن است که باید با توجه به این ظرفیت مهم کشورهای همسایه برای صادرات محصولات استان بهره بگیریم.
اسلامی ادامه داد: مازندران از داشتن چنین رتبه ای به خود افتخار می‌کند لذا باید تجهیزات فناوری و قدرت لجستیک کارآمد داشته باشیم تا در حداقل زمانی محصولات را به بازار مصرف برسانیم.

استاندار مازندران یکی از موارد جلوگیری از ضایعات محصولات مازندران را وجود کامیون‌های یخچالی باربر عنوان کرد و گفت: مازندران باید به دنبال چنین امکاناتی باشد تا آن حلقه مفقودی خط تولید در مازندران برطرف شود.

استاندار مازندران گفت : دولت در دو ماه گذشته برای ایجاد اشتغال در بخش های مختلف بیش از 170 میلیارد تومان در قالب تسهیلات ویژه پرداخت کرده است.
وی افزود: اختصاص حدود 10 هزار میلیارد تومان از اعتبارات ملی در پنج سال گذشته از دولت تدبیر و امید برای توسعه زیر ساخت های استان، نشان از توجه ویژه و رویکرد جدی دولت برای توسعه همه جانبه این خطه شمال کشور دارد.
وی با بیان اینکه باید در زمینه تکمیل چرخه تولید، بسته بندی و نیز صادرات به صورت کامل و با لحاظ قرار دادن استانداردها و نیاز مشتریان در بازارهای منطقه گام برداشت، گفت: در هفته دولت 545 طرح با حضور چند وزیر به استان به بهره برداری خواهد رسید .

کارخانه شالیکوبی در روستای سالارمحله، بهسازی و آسفالت راه روستایی روستای هندوکلا، سردخانه 6 هزار تنی در روستای اجبارکلا، طرح هادی روستای شهنه کلا، مرکز پرورش 400 راسی گوسفند و بهسازی و آسفالت راه روستای وسطی کلا به چنگمیان از مهم ترین این طرح ها بوده است.
همچنین با حضور استاندار مازندران طرح پرورش ماهی سردآبی در روستای نوده هرازپی و پارک محله معلم در بلوار امیرمنفرد نیاکی هم از دیگر طرح هایی بود که افتتاح شد.

همزمان با گرامیداشت هفته دولت 164 طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی با اعتبار بیش از یکهزار و 200 میلیارد ریال درشهرستان آمل افتتاح که ساکنان بیش از 223 روستا و خانوار شهری و ساکنان 44 روستای شهرستان از مزایای آنها بهره مند خواهند شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0