10 اثر از مازندران به مسابقه ژورنالیستی خزر بدون مرز ارسال شد
3 شهریور 1397 ، دیدگاه 0
معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران: در بخش عکس نیز بهروز خسروی و محمد سلطانی به ترتیب با آثار تابستان و استانهای خزری ایران و صید ماهی پره در دریای خزر در این دوره از مسابقه آثار خود را ارسال کردند.
کمال آنلاین ؛ معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران گفت: 10 اثر رسانه ای  از استان مازندران به مسابقه ژورنالیستی خزر بدون مرز ارسال شد.
عباس زارع در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: مسابقه برترین اثر ژورنالیستی خزر بدون مرز با هدف ایجاد فضای خبری واحد برای رسانه های گروهی کشورهای منطقه خزر،ارتقای سطح اطلاع رسانی موضوعات مشترک کشورهای منطقه خزر در رسانه های گروهی، ایجاد شرایط مناسب برای تدوین و پیشبرد پروژه های بین المللی رسانه های گروهی در راستای پشتیبانی و توسعه همکاری های خبری کشورهای منطقه خزر و کمک به گفت و گوی عمومی در زمینه موضوعات همکاری کشورهای منطقه خزر در محورهای مختلف به میزبانی استانداری  آستاراخان روسیه برگزار می شود.
وی گفت: از استان مازندران علیرضا نوری با گزارش خاویار نشانه ای برای دوستی ، ساسان شیخی با گزارش نمک آبرود نگین گردشگری دریای خزر، سیده فریبا حسینی با مقاله عروس خزر، بر سر سفره عقد اجباری ، کلثوم فلاحی با گزارش «خزر» در انتظار امضای کنوانسیون ، رقیه نعلبندانی با گزارش دریا فرزند ناخوانده،سید قادر موسوی با خبر آستارا مرکز ارتباط دریای خزر با دریای عمان ، احمد فقیه عبدالهی و فهیمه رضایی با مقاله کاسپین، فیروزه ای برای شاد بودن و اتحاد مردم پیرامون و محمد حسین ملایی با مقاله خزر را استخر شنا نبینیم در این مسابقه بین المللی شرکت کردند.
زارع بیان داشت: همچنین در بخش عکس نیز بهروز خسروی و محمد سلطانی به ترتیب با آثار تابستان و استانهای خزری ایران و صید ماهی پره در دریای خزر در این دوره از مسابقه آثار خود را ارسال کردند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0