قدرت دفاعی و موشکی ایران، بازدارنده هر حرکتی از سوی دشمن است
30 مرداد 1397 ، دیدگاه 0
نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا : دشمن در دهه اول انقلاب اسلامی، روی براندازی انقلاب برنامه ریزی کرده بود اما به نتیجه نرسید و در دهه دوم از براندازی به تقلیل ساختار نظام کوچ کرد.

ساری – خبرنگار کمال آنلاین -حجت الاسلام غلامی نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا با عنوان اینکه قدرت دفاعی و موشکی ایران، بازدارنده هر حرکتی از سوی است افزود: دشمن در دهه اول انقلاب اسلامی، روی براندازی انقلاب برنامه ریزی کرده بود اما به نتیجه نرسید و در دهه دوم از براندازی به تقلیل ساختار نظام کوچ کرد.

به گزارش خبرنگار ما از ساری حجت الاسلام یدالله غلامی در نشستی با خبرنگاران با بیان اینکه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی دشمن و استکبار را عصبانی کرده است افزود: روند دشمنی استکبار جهانی درآستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی نه تنها کم نشده بلکه روندی جدید پیدا کرده است.

 نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا درباره خروج آمریکا از برجام گفت: آمریکا با برجام به هدفش که مهار انقلاب اسلامی بود، دست نیافته و دستش خالی مانده است.

وی با اشاره به مولفه های قدرت ایران در قبل از انقلاب اسلامی را موقعیت سرزمینی ایران، انرژی نفت و گاز، قدرت دفاعی و نفوذ منطقه ای ایران با آمریکا برشمرد و افزود: با وقوع انقلاب اسلامی دو مولفه قدرت دفاعی و نفوذ منطقه ای با آمریکا از دست رفت و سه مولفه قدرت شامل مردم، رهبری و رفتار انقلابی جایگزین شده است .

وی در ادامه تصریح کرد: انقلاب اسلامی زمانی شکل گرفت که دنیا به صورت دو قطبی بین آمریکا و شوروی تقسیم شده بود و انقلاب اسلامی غرب و شرق را نفی کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا به غائله های ایجاد شده از سوی دشمنان علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی با مولفه های قدرت جایگزین  توانست از این مشکلات و چالش ها عبور کند و اکنون ایران به یک قدرت دفاعی بزرگ تبدیل شده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا تصریح کرد: در دهه سوم انقلاب اسلامی، دشمن مهار انقلاب را در دستور کار قرار می دهد و بر این اساس، حاضر شدند در برجام پای میز مذاکره بنشینند.

وی با اشاره به دلیل خروج آمریکا از برجام گفت: آنان انتظار داشتند با برجام ایران بپذیرد دیگر قدرت منطقه ای نیست با بتوانند ایران را مها کنند اما در اهداف خود ناکام ماندند.

حجت الاسلام غلامی افزود: هدف دیگر آنان بود که ایران در نقشه جدید خاورمیانه ایفای نقش نداشته باشد، همچنین ایران بپذیرد که از مقاومت و حزب الله مقاومت نکند و این اهداف به جایی نرسید.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه اصلی ترین مشکل ایجاد شده اخیر برای مردم بر اثر تحریم نبوده است، خاطرنشان کرد: بسیاری از این مشکلات پیش آمده برای مردم ناشی از بی‌کفایتی برخی دولتمردان در اداره کشور بوده است.

در ادامه سرهنگ پاسدار جواد بخشی معاون هماهنگ کننده سپاه کربلای مازندران اظهار داشت: فعالیت اجتماعی  در سپاه در حوزه محرومیت‌زدایی، کمک به محرومان، اربعین حسینی گوشه‌ای از فعالیت سپاه کربلای مازندران بوده که اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در جهان متجلی شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه رسانه‌ها باید در عرصه کنونی در مقابله با جنگ نرم دشمن نقش‌آفرینی کنند تصریح کرد: رسانه‌های مازندران در حوزه نشر و تبلیغ ارزش‌های دفاع مقدس و یادآوری خاطرات شهدای رسانه نقش آفرینی مضاعف داشته باشند.

در این مراسم از خبرنگاران برتر، برترین‌های جشنواره رسانه در راهیان نور و جشنواره عکس خبری سپاه مازندران تقدیر شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0