افتتاح 7 پروژه با اعتباری بالغ بر 61 میلیارد ریال در هفته دولت
29 مرداد 1397 ، دیدگاه 0
بخشدار امام زاده عبدالله : همه پروژه هایی که در بخش انجام گرفت، حمایت همه جانبه دکتر یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس و معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل و پیگیری مدیران دستگاه مجری بوده که تقدیر تشکر داریم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ یحیی عسگری پور بخشدار امام زاده عبدالله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و محمود صارمی و شهید اهل قلم شعید اوینی و تبریک روز خبرنگار به تلاشگران این عرصه خطیر و حساس، به تشریح اهمیت و جایگاه خبرنگاران در جامعه خصوصا نقش اصحاب رسانه در اطلاع رسانی و خدمات پرداخت و اظهارداشت: آنچه که همه آحاد مردم و مسئولان از خبرنگاران و اصحاب رسانه انتظار دارند، صداقت، صراحت و دقت است.

عسگری پور تعامل و هماهنگی با اصحاب رسانه را یکی از عوامل موثر در بازدهی اثرگذار هر مسول عنوان کرد و افزود: رسانه ها ابزار ارتباط مردم با مسئولان هستند و تعامل با رسانه ها می تواند زمینه رفع بسیاری از مشکلات را فراهم کرده و همچنین بسترساز پیشرفت جامعه باشد.

 بخشدار امام زاده عبدالله یادآورشد: مسولان‌باید بدانند بدون تردید حضور اصحاب رسانه در عرصه های مختلف خبر رسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار و اطلاعات گوناگون، نقش بسزایی در ارتقای اطلاعات جامعه دارد و  نمی‌گذارند جامعه در بی‌خبری بماند و با رشد آگاهی مردم  نقش مهم و تعیین‌کننده‌ای به عنوان رابط بین مسئولان، سازمان‌ها و مردم در اطلاع رسانی صحیح خدمات دولت و سازمان ها از یک سو و پیگیری و حل مشکلات مردم از سوی دیگر ایفا کرده و زمینه رشد و توسعه همه جانبه جامعه را فراهم می کنند.

وی ادامه داد: در هفته دولت 7 پروژه عمرانی شامل برق رسانی، راهسازی، اجرای طرح هادی، احداث پل روستایی و افتتاح کارخانه شالیکوبی با اعتباری بالغ بر 61 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

عسگری پور گفت: امام راحل فرمودند حفظ نظام از اوجب واجبات است و باید به صلاح و سلاح روز مجهز شوید، نمی دانم چرا بعضی یاس و ناامیدی ترزیق می کنند، آیا صلاح این است بجای امید، ناامیدی بر زبان جاری کنیم و بجای نقد منصفانه همراه با راهکار نباید زبان تخریب داشته باشیم.

وی اشاره کرد: همه پروژه هایی که در بخش انجام گرفت، حمایت همه جانبه دکتر یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس و معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل و پیگیری مدیران  دستگاه مجری بوده که تقدیر تشکر داریم.

عسگری پور با اشاره به اینکه این بخش از دو قسمت جلگه ای و کوهستانی تشکیل می شود، افزود: تمامی روستاهای جلگه ای این بخش دارای گاز هستند و برای گازرسانی روستاهای کوهستانی این بخش نقشه برداری و مکان سنجی صورت گرفت و در حال انتخاب پیمانکار هستیم.

وی با بیان اینکه در سال جاری بیش از ۶۰ درصد کشاورزان محصولات کشاورزی خود را بیمه کردند، افزود: ساخت و ساز غیر مجاز در بخش امام زاده عبدالله به حداقل رسید.

در این مراسم از خبرنگاران فعال و آزادگان بخش امام زاده عبدالله قدردانی بعمل آمد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0