با گران فروشی و احتکار در آمل برخورد جدی می شود
29 مرداد 1397 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : ستاد تنظیم بازار فعال است و به جد با گران فروشی و احتکار مواد غذایی و دیگر اجناس در آمل برخورد جدی و قانونی می کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل در جلسه شورای اداری این شهرستان که در سالن شهدای ششم بهمن فرمانداری آمل برگزار شد با بیان اینکه مدیران خبرنگاران را رقیب و ضد خود ندانند، گفت: خبرنگاران ظرفیتی هستند که مدیران باید از این پتانسیل به خوبی استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه مدیران از خبرنگاران برای بیان عملکرد خود استفاده کنند، اظهارداشت: مدیران با بیان عملکردشان، مردم را نسبت به فعالیت ها و پروژه های خود به خوبی آگاه می سازند.

رسولی با بیان اینکه دشمن در تلاش است که مردم را نسبت به دولت و عملکرد آن ناامید سازد، ادامه داد: تمامی مدیران باید در هفته دولت عملکرد خود را بواسطه خبرنگاران آگاه سازی کنند و مدیرانی که کم کاری کنند اعلام می شود.

فرماندار ویژه آمل تاکید کرد: اگر قرار است هزینه ای در خصوص اطلاع رسانی گردد بهتر است که این هزینه برای نشریات محلی و بومی صرف شود و مدیران، خبرنگاران آملی را در اولویت قرار دهند.

معاون استاندار مازندران با بیان اینکه طرح ها و اقدامات خوبی در حوزه شهرسازی و طرح هادی اجرا شد، افزود: 217 پروژه در بنیاد مسکن اجرا شد.

رسولی با اشاره به اینکه معاندان به دنبال این بودند تا مردم را به خیابان ها بکشانند، ادامه داد: میز خدمت برای خدمت به مردم است و مدیران این بحث را جدی بگیرند.

وی اظهارداشت: ستاد تنظیم بازار فعال است و به جد با گران فروشی و احتکار مواد غذایی و دیگر اجناس در آمل برخورد جدی و قانونی می کنیم.

فرماندار ویژه آمل اظهار داشت: با اختلال گران در روند اقتصاد کشور و بازار برخورد جدی خواهیم کرد.

معاون استاندار مازندران با بیان اینکه 15 میلیارد تومان سهمیه ابلاغی آمل در سامانه کارا بود، گفت: قریب به 20 میلیارد تومان پروژه معرفی و جذب صورت گرفت و با 137 درصد جذب سهمیه، بیشترین جذب سهمیه انجام شد.

وی آمل را قطب صادرات استان مازندران عنوان کرد و تاکیدداشت: استان مازندران 147 میلیارد تومان از ابتدای سال تاکنون صادرات داشت که 110 میلیارد آن مربوطه به آمل بود.

رسولی با اشاره به اینکه برداشت برنج در آمل شروع شد، گفت: برخی از کشاورزان با توجه به بارش های اخیر اقدام به کشت دوم برنج کردند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0