اهداء لوح تقدیر از جانب اداره فرهنگ و هنر و انجمن موسیقی آمل به علیرضا تفقدی
21 مرداد 1397 ، دیدگاه 0
مستر کلاس گیتار کلاسیک با حضور چهره ی مطرح این عرصه; علیرضا تفقدی به میزبانی آموزشگاه موسیقی آوای آمل برگزار شد.
فرزاد زاهدی; مدرس, نوازنده گیتار و مدیر مسئول آموزشگاه موسیقی آوا در این باره گفت:
 استاد علیرضا تفقدی از استادان با سابقه کشور و دانشگاه هنر هستند و نزدیک به ۴۰ سال فعالیت مستمر در عرصه موسیقی دارند. ایشان مولف کتاب نیز می باشند و آلبوم هایی نیز منتشر کرده اند و باعث افتخار ما بود که استاد تفقدی به دعوتمان برای حضور در این مسترکلاس  پاسخ مثبت دادند. 
زاهدی افزود:
 در واقع ما خواستیم با استفاده از تجربیات ایشان, سطح نوازندگی بچه های آمل را ارتقا دهیم و خوشبختانه این کار با استقبال بسیار خوبی, چه از جانب معلمین شهر و چه هنرجوها مواجه شده است.
 زاهدی در باب تاثیر چنین ورکشاپهای اظهار داشت:
 البته برگزاری چنین کلاسهای آموزشی از چند نگاه بسیار موثر است و به نظرم مهمترین این است که به دلیل سن زیر ۱۸ سال قالب هنرجوها, آنها تا الان در حضور یک استاد مطرح و باتجربه ساز نزده اند و شرکت در چنین کلاس‌هایی سبب خواهد شد تا این هنرجوها در آینده و با حضور در مسابقات, فستیوال ها و امتحان آزمون های عملی برای دانشگاه; چون تجربه نوازندگی در محضر استادان بزرگی را به واسطه تشکیل چنین کلاسهایی داشته‌اند, راحت‌تر و در آرامش بیشتری شرکت کرده و نتیجه لازم را کسب نمایند.
 
 لوح تقدیر و هدیه ای از جانب اداره فرهنگ و ارشاد و انجمن موسیقی شهرستان آمل, جهت قدردانی از فعالیت‌های ارزنده استاد تفقدی و حضور  در این مستر کلاس به ایشان اهدا گردید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0