برگزاری مراسم معارفه دکتر سید محمدمهدی فاطمی اولین شهردار اجبارکلا شهرستان آمل +عکس
21 مرداد 1397 ، دیدگاه 0
دکتر سید محمدمهدی فاطمی شهردار جدید شهر اجبارکلا : هرجا عشق به مردم باشد می توان با برنامه ریزی صحیح به نحوی صادقانه برای مردم خدمت کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ باحضور امام جمعه دابو و دشت سر، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری مازندران، رییس شورای اسلامی مازندران، معاونین فرمانداری ویژه آمل، بخشداران، شهرداران، اعضای شورای اسلامی شهرهای آمل، امام زاده عبدالله و دابودشت، روسای ادارات، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و دیگر مهمانان، دکتر سید محمد مهدی فاطمی  با داشتن سابقه مدیریتی و اجرایی به عنوان اولین شهردار شهر اجبارکلا شهرستان آمل معرفی شد.

محمد خراسانی رییس شورای اسلامی شهر جدیدالتاسیس اجبارکلا با قدردانی از حضور مسئولین که بار مسئولیت خدمتگذاری به مردم را بر ما بیشتر کرده است گفت: درسال 91 اجبارکلا به مرکزیت بخش دشت سر با حجمی روستاهای شامل اجبارکلا، خونی سر، نجارمحله، هارون کلا و نفرخیل با جمعیتی بالغ بر 5 هزارنفر و با فعالیت چشمگیر دهیار جوان وسخت کوش آقای بهروز جلیلی توانستیم در طول 5 سال، اقدامات قابل توجهی از قبیل تعریض معابر، آسفالت کوچه ها و معابر اصلی، صدور پروانه ساختمانی براساس مقرارت و... انجام دهیم که رضایت مندی مردم شریف اجبارکلا را بدست آوردیم.

وی به تاریخچه شهر شدن اجبارکلا پرداخت و ادامه داد: با پیگیری های مداوم و حضور کارشناسان مجرب از تقسیمات کشور سبب شد تا در تاریخ 14 بهمن 96 با تصویب هیئت وزیران، اجبارکلا به شهر تبدیل گردید.

 رییس شورای اسلامی شهر اجبارکلا با قدردانی از همت والای فرمانداران، معاونین و کارشناسان فرمانداری آمل درتبدیل شدن اجبارکلا به شهر افزود: از زحمات و حمایت های دکتر یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس، سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل و دیگر عزیزان هم قدردانی داریم.

 خراسانی به روند انتخاب شهردار جدید شهر اجبارکلا اشاره کرد و ادامه داد: خوشبختانه شورای شهر توانسته درجوی آرام و بدور از هرگونه فشارها و براساس تعهد و تخصص، آقای دکتر سید محمد مهدی فاطمی را با اکثریت آرا به عنوان اولین شهردار شهر اجبارکلا انتخاب نماید که با تمام توان از ایشان حمایت و پشتیبانی خواهیم کرد.

 وی درپایان از مسئولین استانی، نماینده مردم آمل درمجلس و فرماندار ویژه آمل درخواست نمود تا نسبت به رفع مشکلات موجود که شهر جدیدالتاسیس با آن دست وپنجه نرم می کند همکاری و مساعدت کنند.

 حجت الاسلام والمسلمین مهدی تقی زاده امام جمعه دابو و دشت سر با بیان اینکه با انتخاب دکتر فاطمی به عنوان شهردار شهر اجبارکلا شورای شهر توانسته است از یک آزمون بزرگ سربلند بیرون بیاید گفت: قطعا دکتر فاطمی با داشتن سابقه مدیریتی همانند شهر امام زاده عبدالله اینبارهم برای عمران و آبادانی شهر اجبارکلا تلاش مضاعفی خواهند کرد.

 وی تاکید کرد: اولین پشتیبان شما مسئولین، مردم هستند و باید به دنبال مطالبات بحق مردم باشیم و شهر اجبارکلا بزرگانی دارد که در کشور درپست های مدیریتی مشغول به خدمت هستند و با تشکیل اتاق فکر بتوانیم از این فرصت ها خوب استفاده کنیم.

 قدرت الله ناییج نژاد معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه آمل با قدردانی از مردم در انتخاب اعضای خوب شورای شهر گفت: تمام شهرداران و شوراها بتوانند با استفاده از امکانات، نظر جمع مردم و توانمندی ائمه جمعه برای عمران و آبادانی شهرشان تلاش کنند.

 وی اشاره کرد: قطعا شورای اسلامی شهر اجبارکلا با انتخاب صحیح دکتر فاطمی که دارای تجربه می باشد به عنوان شهردار جدید، توانست یک گام به جلو حرکت کند و امیدوار به شکوفایی شهرشان درعمران و آبادانی باشند.

 دکتر محمد محمدی تاکامی مدیرکل دفتر امور شهری وشوراهای استانداری مازندران با تبریک انتخاب دکتر فاطمی به عنوان شهردار جدید اجبارکلا گفت: دکتر فاطمی به واسطه تجربه و خلاقیتی که دارند با همدلی شورای اسلامی شهر خواهند توانست برنامه های خود را براساس برنامه ریزی به پیش برند تا شاهد پیشرفت باشیم.

 وی با اشاره به اینکه شهر اجبارکلا دارای قابلیت های فراوانی می باشد اظهارداشت: شورا و شهرداری باید برای چشم انداز آینده دارای برنامه ریزی باشند که  بتوانند درهر زمینه ای با جذب سرمایه گذار و ارائه تسهیلات ارزان قیمت علاوه بر ایجاد اشتغال، در امر درآمد پایدار برای شهرداری همت و تلاش کنند.

دکتر سید محمدمهدی فاطمی شهردار جدید شهر اجبارکلا با قدردانی از اعضای شورای اسلامی و مردم خوب شهر اجبارکلا که به این بنده اعتماد داشته و به عنوان شهردار انتخاب کردند گفت: هرجا عشق به مردم باشد می توان با برنامه ریزی صحیح به نحوی صادقانه برای مردم خدمت کرد.

 فاطمی خاطرنشان کرد: شهر اجبارکلا با توجه به استعداد ها و ظرفیت های خوبی که در زمینه های مختلف دارد؛ لایق پیشرفت و ارتقاء و توجه ویژه باید باشد لذا بایستی با همدلی و همراهی اعضای شورای شهر با مردم در جهت بررسی و پیگیری موانع و مشکلات این شهر با تعامل و همکاری سایر مسئولین دستگاه های اجرایی در جهت رفع مشکلات گام برداریم.

شهردار اجبارکلا به راه اندازی کارگروه کمیسیون درآمدی و سرمایه گذاری در شهرداری اشاره کرد و گفت: امید داریم که بتوانیم از وجود کارشناسان و افراد خبره دراین کارگروه استفاده کنیم و تا آنجا که درتوان داریم نسبت به جذب سرمایه گذار در بخش گردشگری اقدام کنیم.

 فاطمی با اشاره به موقعیت جغرافیایی شهر اجبارکلا گفت: نیاز است تمهیداتی فراهم کنیم که این شهر هم به دریا، جنگل، کوه و شالیزارهای کشاورزی نزدیک می باشد نسبت به جذب توریست و سرمایه گذار و ایجاد بستر مناسب برای اقامت اقدام شود.

درپایان حکم دکتر سید محمد مهدی فاطمی شهردار جدید اجبارکلا توسط پدر یکی از شهدا به ایشان اهدا شد و ساختمان جدید شهرداری با دست پدر شهید مدافع حرم جعفری و با حضور مسئولین افتتاح گردید.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0