ممیزی جدید املاک شهری با عنوان شهرنما بزودی در آمل
17 مرداد 1397 ، دیدگاه 0
معاون اداری و مالی شهرداری آمل گفت: در قالب اجرای پروژه شهرنما جمع آوری اطلاعات مربوط به وضع موجود املاک و ساختمانهای محدوده و حریم شهر توسط یک گروه متخصص فنی با نظارت شهرداری آمل، بزودی در سطح شهر آمل اجرا خواهد شد.

کمال آنلاین ؛ به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، دوست محمد کوهستانی دراین باره افزود: با عنایت به قانون نوسازی وعمران شهری مصوب 7 / 9 / 1347 و مستند به ماده 9 قانون موصوف شهرداری ها، باید هر پنج سال ممیزی املاک و ساختمانهای واقع در محدوده و حریم شهر را به انجام رسانده تا مبنای وصول عوارض نوسازی قرار گیرد.

وی ادامه داد: از این رو با توجه به پیشنهاد شهرداری آمل و موافقت شورای اسلامی شهر، ممیزی دور جدید نوسازی در بودجه سال 1397 شهرداری پیش بینی شده است.

معاون اداری و مالی شهرداری آمل گفت: با توجه به مقدمات وبکارگیری فناوری های جدید برای سهولت در تحقق ممیزی مدنظر، مقرر شد، یکی از شرکت های معتبر وصاحب نام در این زمینه با اخذ مجوزهای قانونی نسبت به برداشت میدانی توسط دوربین های حرفه ای با تصاویر360 درجه ای از املاک وساختمانهای سطح شهر درمدت زمان 6 ماه اقدام نماید.

کوهستانی اضافه کرد: این پروژه، تصاویری3 بعدی، از وضع موجود املاک وساختمانهای سطح شهررا در حوزه های مختلف شهرسازی، ماده صد، نوسازی، پدافندغیرعامل، مدیریت پسماند و دهها خدمات دیگر در اختیار کارشناسان قرار خواهد داد.

به گفته وی، پس از پایان این طرح، با برگزاری مناقصه، پیمانکار واجد شرایط برای انجام ممیزی املاک ومستغلات سطح شهر انتخاب خواهد شد.

معاون اداری و مالی شهرداری آمل درپایان از شهروندان فهیم و همیشه همراه درخواست کرد، همکاری و همراهی خوبی با کارشناسان شهرداری و شرکت مجری این طرح داشته باشند تا فرآیند تصویربرداری و پیمایش میدانی طرح شهرنما با سرعت ودقت بیشتری در شهر آمل انجام شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0