از تمام ظرفیت ها برای تعالی فرهنگ مازندران استفاده خواهیم کرد
16 مرداد 1397 ، دیدگاه 0
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در جمع اهالی فرهنگ و هنر شهرستان آمل با بیان اینکه کار ادارات ارشاد برخلاف دیگر دستگاههای اجرایی می باشد گفت: دردستگاههای اجرایی، ارباب به اداره مراجعه می کند ولی در ادارات ارشاد ما به خدمت ارباب رجوع که همانا اهالی فرهنگ وهنر هستند می رویم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ محمود شالویی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در جمع اهالی فرهنگ و هنر شهرستان آمل با بیان اینکه کار ادارات ارشاد برخلاف دیگر دستگاههای اجرایی می باشد گفت: دردستگاههای اجرایی، ارباب به اداره مراجعه می کند ولی در ادارات ارشاد ما به خدمت ارباب رجوع که همانا اهالی فرهنگ وهنر هستند می رویم.

 وی با اشاره به اینکه یک مجموعه فرهنگی که در آن فرهنگ و هنرمند نباشد فایده ای ندارد افزود: اعتقاد داریم که باید به فرهنگ شهرستانها توجه ویژه ای شود و نباید تمام برنامه های فرهنگی را در یک جا متمرکز کنیم.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه ارزش و اهمیت یک شهر به هنرمندان آن بستگی دارد ادامه داد: شرایط را باید به گونه ای فراهم کنیم که با هم باشیم و نباید از هم فاصله بگیریم که متاسفانه تقسیم بندی ها باعث شد از وضع همدیگر خبر نداشته باشیم.

  شالویی اشاره کرد: همه باید کمک کنیم تا یک شرایط فرهنگی ایده آل را ایجاد کنیم و توسعه هنر فقط پول نیست بلکه اولین هدف علاقه و ایجاد انگیزه است که باید دربین هنرمندان جوان بارور کنیم.

 وی با اشاره به سابقه دیرینه مازندران در مسائل فرهنگی خاطرنشان کرد: پایه گذاری در فرهنگ باید درست باشد و فکرها را روی هم بگذاریم تا بتوانیم عملیاتی کار انجام دهیم و از تک روی دوری کنیم.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اظهارداشت: سعی می کنیم به تناسب ظرفیت شهر، برنامه را در همان شهر اجرا کنیم و فرهنگی وهنرمند یک ویژگی خاصی دارد که ما باید به دنبال این عزیزان برویم.

 شالویی با بیان اینکه از تمام ظرفیت استان و شهرستان استفاده خواهیم کرد گفت: از همه فکرها وسلایق برای پیشبرد فرهنگ و هنر استان استفاده می کنیم.

در این دیدار رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان آمل و اهالی فرهنگ وهنر درخصوص مسائل و مشکلات کاری خود مطالبی را عنوان داشتند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0