خبرنگاران با هنرنمایی خود عملکرد دولت را به مردم اطلاع رسانی می کنند
16 مرداد 1397 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : از انتقاد سازنده هراسی نداریم و پذیراهستیم چراکه اعتقاد داریم با انتقاد سازنده یک قدم به جلو حرکت می کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل در جلسه تجلیل از خبرنگاران شهرستان بمناسبت 17  مرداد با گرامیداشت یاد شهدای عرصه خبررسانی گفت: خبرنگاران در کمال مظلومی خود درجهت انعکاس خبر به صورت شبانه روزی مشغول فعالیت هستند.

 وی با بیان اینکه هیچ وقت از انتقادات سازنده فرار نمی کنیم افزود: از انتقاد سازنده هراسی نداریم و پذیراهستیم چراکه اعتقاد داریم با انتقاد سازنده یک قدم به جلو حرکت می کنیم.

 رسولی باقدردانی از حضور خبرنگاران در تمام عرصه های خبری عنوان داشت: بعضی از این عزیزان خبرنگار، جلوتر از مدیران در برنامه ها حضور دارند که به عنوان پیام رسانان مدیران هستند.

 فرماندار ویژه آمل یادآورشد: باید از تمام ظرفیت های خبرنگاران شهرستان در امر اطلاع رسانی عملکرد دولت و دستگاههای اجرایی استفاده کنیم و این خدمات باید به صورت متقابل صورت گیرد.

 رسولی تاکید کرد: کار فرمانداری نظارت است و خبرنگاران با هنرنمایی خودشان مشکلات مردم را بازگو می کنند که جای تشکر دارد.

 وی با بیان این که از مدیران می خواهیم در هفته دولت عملکرد دستگاه خودشان را اطلاع رسانی کنند گفت: با اتفاق اخیر درخصوص بنزین، خوشبختانه خبرنگاران شهرستانی خوب ورود پیدا کردند و با اطلاع رسانی دقیق، نقشه دشمنان را نقش برآب کردند و با فرهنگ سازی مردم را متقاعد کردند که کمبود بنزین وجود ندارد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل خاطرنشان کرد: خدمت در قلم زدن یک کار ستایش شدنی می باشد و ارزش جامعه خبری ستودنی است و امروز با فرا رسیدن روز خبرنگار باید از زحمات بی شائبه خبرنگاران زحمت کش تقدیر و تجلیل کرد.

 امیر امیرنیا رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل گفت: خوشبختانه امسال با تشکیل کارگروه رسانه ای، لیستی از خبرنگاران فعال تهیه شده که از این پس، مدیران شهرستان درجهت انعکاس خبر و نشست های مطبوعاتی از این عزیزان دعوت بعمل آورند.

گفتنی است؛ در این جلسه مقرر شد که علاوه بر مراسم ویژه تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستانی، دستگاههای اجرایی هم نسبت به تجلیل از خبرنگاران اقدام کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0