توافق اولیه پرسپولیس با سرمربی فرانسوی/ متسو جانشین دنیزلی
30 خرداد 1391 ، دیدگاه 0
"برونو متسو" سرمربی فرانسوی و پیشین تیم‌های ملی سنگال و قطر بامداد امروز برای مذاکره با مسئولان باشگاه پرسپولیس وارد تهران شد. گفته می شود او با مدیرعامل سرخپوشان به توافق اولیه رسیده و در صورت نهایی شدن مذاکرات امروز قراردادش را امضا خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مسئولان پرسپولیس بعد از اینکه از بازگشت مصطفی دنیزلی به ایران ناامید شدند مذاکره خود برای جذب یک سرمربی جدید را با سه گزینه خارجی آغاز کردند.

یکی از این گزینه ها برونو متسو سرمربی اسبق تیم ملی سنگال است که با این تیم در جام جهانی 2002 تا مرحله یک چهارم نهایی بالا آمد. گفته می شود رویانیان مدیرعامل باشگاه با متسو به توافق رسیده و از همین رو این مربی فرانسوی دوشنبه شب وارد تهران شد.

 

متسو تقریبا سه ماه قبل به دلیل کسب نتایج ضعیف با تیم الغرافه قطر از نیمکت این تیم اخراج شد و در این مدت بدون تیم بوده است. او که به نظر می رسد برای توافقات نهایی به تهران آمده امروز سه شنبه نیز با رویانیان جلسه ای خواهد داشت که در آن دو طرف خواسته های خود را مطرح خواهند کرد.

این در حالی است که تکلیف مصطفی دنیزلی هنوز مشخص نیست اما به نظر می رسد رویانیان در مذاکراتی که با این مربی ترکیه ای داشته با وی برای فسخ قراردادش به توافق رسیده باشد. دنیزلی با باشگاه پرسپولیس قرارداد یکساله دارد اما ظاهرا توافقی از پرسپولیس جداخواهد شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0