پایین بودن سرانه فضای سرپوشیده ورزشی شهرستان آمل
11 مرداد 1397 ، دیدگاه 0
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه آمل : باتوجه به اینکه در روزهای آینده هفته ازدواج را درپیش رو داریم دستگاههای متولی امور جوانان باید در رابطه بحث ازدواج و رفاه جوانان تمام تلاش خودشان را انجام دهند .
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ اصغر کردی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه آمل در چهارمین جلسه شورای توسعه ورزش همگانی شهرستان آمل در رابطه با ساماندهی امور جوانان گفت: باتوجه به اینکه در روزهای آینده هفته ازدواج را درپیش رو داریم دستگاههای متولی امور جوانان باید در رابطه بحث ازدواج و رفاه جوانان تمام تلاش خودشان را انجام دهند . 
وی افزود: ادارات و دستگاههای دولتی شهرستان ظرف مدت یک هفته نسبت به معرفی مشاور جوان خود به اداره ورزش و جوانان اقدام نمایند و در صورت عدم معرفی مکاتبات با ادارات کل اینگونه ادارات صورت می گیرد و بحث ورزش و جوان یک بحث فرا ملی می باشد و نیاز به مساعدت و همکاری همه دستگاههای ذیربط است.
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان آمل بیان کرد: رویکرد ما این است که از جوانان در بخشهای مختلف استفاده نمائیم و در جلساتی که در گذشته انجام گردید این مسئله به خوبی انجام شد. 
وی اظهار داشت: در رابطه با ورزش و ورزشهای همگانی نیز باید گفت سرانه ورزش همگانی و استفاده از امکانات ورزشی در سطح شهرستان بسیار پایین می باشد که نیاز به همکاری ادارات ذیربط می باشد. 
اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان آمل از پایین بودن سرانه فضای سرپوشیده شهرستان خبرداد و گفت: در حال حاضر سرانه فضای سرپوشیده شهرستان زیر ۲۰ سانتی متر به ازای هرنفر بوده که سهم فضاهای تحت تملک وزارت ورزش و جوانان زیر ۶ سانتی متر، سهم سایر دستگاههای دولتی ۷ سانتی متر و بخش خصوصی ۶ سانتی متر می باشد.
دبیر شورای توسعه ورزش همگانی آمل در ادامه اشاره کرد: تعداد ورزشکاران سازمان یافته سال گذشته ۱۳۲۰۰ نفر بوده که  تقریبا ۳ درصد جمعیت شهرستان را شامل می شود و از ابتدای سال تاکنون از رشد ۳۲ درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال برخوردار بود و این در حالی است سهم مدال آوری  شهرستان آمل در رقابت های برون مرزی از ابتدای سال ۱۸ مدال بوده و انتظار داریم تا پایان سال حداقل رشد ۱۵ درصدی داشته باشیم.
رییس اداره ورزش و جوانان آمل سپس اظهار امیدواری کرد که تمامی دستگاههای تاثیر گذار حمایت لازم  از قهرمانان بویژه ورزشکاران اعزامی به مسابقات آسیایی و پاراآسیایی جاکاراتا بعمل آورند.
پهلوان افزود: برای بحث هماهنگی برای توسعه و گسترش ورزش همگانی ما در همه حوزه ها ورود پیدا کردیم تا کاهش بزهکاری در سطح جامعه انجام شود و امیدواریم که با محقق شدن برنامه پیاده روی خانوادگی در سطح شهرستان و حتی محلات و روستاها بتوانیم با حمایت همه دوستان شهر آمل را که نشانه سمبل و استقامت می باشد در ششم بهمن نیز حضور مردم را به نمایش بگذاریم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0