دکتر یوسفیان مطرح کرد:
11 مرداد 1397 ، دیدگاه 2
تشریح جزییات انتخاب آمل بعنوان منطقه ویژه اقتصادی / با قدرت و شادابی درخدمت مردم هستم

دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس در گفتگوی اختصاصی با کمال انلاین ؛ با اشاره به اعلام موافقت درخصوص انتخاب منطقه ویژه اقتصادی آمل گفت: آمل از نظر تولید برخلاف سایر استانها که تولید در مراکز استانها صورت می گیرد و تمام دیدگاهها به مراکز استانها بود، بالای 50 درصد تولیدات و صادرات مازندران را به خود اختصاص داده است.

وی افزود: لازم بود که با این پتانسیل، دولت توجه و نگاه ویژه ای به شهرستان آمل داشته باشد که در گام اول، فرمانداری ویژه را مصوب هیئت دولت کردیم و در بخش تولید نیز همه عزیزان زحمت کشیدند و حالا نوبت دولت بود که پای میدان بیاید و بها دهد.

 نماینده مردم آمل درمجلس ادامه داد: ما هنوز قانع به منطقه ویژه اقتصادی نیستیم و باید اتفاقات بزرگی مانند راه اندازی اتاق بازرگانی که خواسته تولید کنندگان آملی می باشد را پیگیری کنیم که خوشبختانه موافقت اولیه صورت گرفته است.

یوسفیان ملا اشاره کرد: در استان مازندران اولین شهری بودیم که دارای منطقه ویژه اقتصادی شدیم و برای دولتمردان توضیح دادیم که مورد استقبال قرارگرفت و از دولتمردان قبلی که کم لطفی کردند گله مند هستیم و خود آقای بانک و شخص رییس جمهور این لایحه را پیشنهاد دادند و هنوز برای آمل جایگاه ویژه وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: ما حق کسی را تضییع نکردیم و هر شهرستانی از مازندران که برای گرفتن منطقه ویژه اقدام کند قطعا کمک خواهیم کرد و روحیه ما در راستای توسعه استان می باشد.

نماینده مردم آمل درمجلس با اشاره به اینکه زیرساختار خوبی در آمل همانند جاده هراز، پروژه 570 کیلومتری فاضلاب شهری، سد هراز، عمران روستایی، اتمام گارزرسانی به لاریجان و... وجود دارد گفت: آمل باید در نقطه ای قرار گیرد که حق مردم است چرا که نزدیکترین شهر در شمال کشور به تهران می باشیم و مردمانی سرزنده و شاداب داریم.

وی عنوان داشت: مهم‌ترین عاملی که باعث شده بسیاری از مسئولین در بخش‌های مختلف کشور پیگیر ایجاد منطقه ویژه‌ اقتصادی باشند، وجود مقررات سخت و دست و پاگیر اقتصادی و تجاری است که بهترین راه برون ‌رفت از موضوع، استفاده از مزیت‌ ها و ظرفیت ‌های قانونی مناطق ویژه اقتصادی است.

یوسفیان ملا تصریح کرد: در مناطق ویژه اقتصادی که از عوامل مهم برای جذب سرمایه ‌گذاران داخلی و خارجی می باشد، صنایع متعدد و مرتبط با یکدیگر راه ‌اندازی شده و فعالیت‌ های مشترک اقتصادی به وجود می ‌آید که برکات و دستاوردهای ارزنده ای در آن قرار دارد.

وی ادامه داد: منطقه ویژه اقتصادی توجه خاص دولت را به آن منطقه معطوف می کند تا امکاناتی را که می تواند در اختیار قرار دهد که از قبیل معافیت ها، مشوق ها و... برای سرمایه گذاری است.

نماینده مردم آمل درمجلس اشاره کرد: در بخش تسهیلات بانکی که پرداخت می شود بصورت ویژه و به عنوان یک منطقه اقتصادی دیده می شود و در همه امور مالیاتی، عوارض، گمرکی و استاندارد، امتیازاتی اهدا می گردد.

وی با اشاره به انتشار مطالب کذب نسبت به ایشان در شبکه های اجتماعی گفت: کسانی که چنین مسائلی را مطرح می کنند نگاهشان به بیرون از آمل است و ضرورت دارد باهم حرکت کنیم و برای توسعه و پیشرفت روزافزون شهرستان آمل درکنار هم باشیم.

یوسفیان ملا تصریح کرد: آمل بحول قوه الهی اولین شهر در جذب اعتبارات ملی و اعتبارات متفرقه در استان می باشد و نگاه همه دولتمردان به این شهرستان نگاهی ویژه است که همیشه آمل دارای پروژه ملی بود و خواهد بود.

وی عنوان داشت: تا زمانی که بنده توان کار برای خدمت به مردم داشته باشم پای کار هستم و این اختیار را قانون به نمایندگان مجلس داده است و الان در مجلس، نمایندگانی 10 سال بیشتر از بنده سن دارند و مشغول کار و تلاش می باشند.

یوسفیان ملا تاکید کرد: قدرت و شادابی بنده برای خدمت به مردم عزیز این دیار همانند روزهای اول می باشد که ضرورت دارد مسائل حاشیه ای را کنار بگذریم و به دنبال شکوفایی اقتصاد شهرستان باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   2

  1. آرش آملی

    آرش آملی

    دکتر عزت به طرح سوال از رییس جمهور رای مثبت دادند؟؟؟؟؟؟؟

  2. رضا آملی

    رضا آملی

    آقای دکتر سلام با وجود طراوت و شادابی حضرتعالی که مطرح می نمائید پس چرا از اوضاع بیکاری و تورم جامعه خبری ندارید؟ آیا بعنوان نماینده ده ملت در کسوت خدمتگزاری چرا با نمایندگان طراح سوال از رییس جمهور همراه نشدید ؟ به چه دلیل ؟ حفظ موقعیت خود یا دفاع از مظلوم ؟ علت حمایت شما از وزیر تریلیاردی کابینه جناب آقای آخوندی چیست ؟ عملکرد و مواضع قدرت طلبانه آخوندی یا مواضع ضد ولایتی ایشان به مذاق شما نماینده عضو کمسیون مستقلین ولایی چیست یا شاید تاکنون متوجه عملکرد یا مواضع سیاسی آقای آخوندی نشدید ؟ وعده