ورزشگاه خالی بخت نساجی در تبریز برای گلزنی
10 مرداد 1397 ، دیدگاه 0
نساجی قائمشهر تازه وارد لیگ برتر دردومین دیدارش در فصل جاری در حالی میهمان تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه یادگار امام (ره) است که میزبان به خاطر جریمه کمیته انضباطی از داشتن تماشاگر محروم شده است.

نبود تماشاگرد در ورزشگاه یادگار امام (ره) برای یاران ' جواد نکونام ' خوشبختی بزرگی محسوب می شود تا بتوانند با کسب حداقل امتیاز ، خود را از کابوس شکست خانگی در بازی اول برهانند.
نساجی در هفته اول رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر بازی را با نتیجه یک بر صفر به ذوب آهن اصفهان نایب قهرمان لیگ هفدهم واگذار کرد.
میدان تبریز دومین تجربه نیکمت نشینی جواد نکونام در رقابت های لیگ برتر در کسوت سرمربیگری است و این بازی محک خوبی برای کاپیتان کم حاشیه تیم ملی فوتبال ایران است که بتواند اقتدارش را در این کسوت نیز همانند بازی باشگاهی و ملی به رخ بکشد.
نساجی قائمشهر این روزها به دو دلیل زیر ذره بین اکثر تیم های لیگ برتری قراردارد ؛ یکی این که مازندران دارای بازیکنان قدری در تیم های لیگ برتری و تیم ملی است و دوم این که نکونام به عنوان سرمربی و مسئول کادر فنی این تیم ، 151 بازی ملی و بازی در باشگاههای داخل و خارج را در کارنامه اش دارد .
مازندران با وجود این که 13 سال از رقابت های لیگ برتر دور بود ، ولی همواره بیشترین بازیکنان را در تیم های لیگ برتری و حتی تیم ملی ایران داشت که نشان از جایگاه مهم این استان در فوتبال دارد.
به نظر می رسد جواد نکونام پیش از این که بتواند نساجی قائمشهر را در تجربه اولش پس از ربع قرن دوری از لیگ برتر خوشبخت کند ، باید خودش را در کسوت سرمربیگری به اثبات برساند و راه اصلی آن نیز توجه به توصیه های کارشناسی و حضور قدرتمند در این رقابت هاست.
امروز علی دایی سرمربی سایپا تهران و کاپیتان اسبق تیم ملی با 149بازی ملی بسان آیینه پیش روی جواد نکونام قرار دارد که توانست درکسوت سرمربیگری نیزهمانند دوران بازی باشگاهی و ملی خود را به اثبات برساند.
علی دایی در مدتی که سرمربیگری تیم ها را بر عهده گرفت توانست علاوه بر قهرمانی با پرسپولیس در جام حذفی و قهرمانی سایپا در لیگ برتر ، نایب قهرمانی با پرسپولیس در لیگ برتر و کسب سهمیه قهرمانی باشگاههای آسیا و چند عنوان دیگر را کسب کرده و خود را به فوتبال به عنوان مرد اول تحمیل کند.
هفته دوم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاههای ایران پنجشنبه و جمعه هفته جاری ادامه خواهد یافت.
نساجی در عین حال هفته سوم لیگ برتر را میزبان تیم پارس جنوبی جم در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر است و هر نتیجه ای که نکونام در تبریز بگیرد ، در ورزشگاه قدیمی و بازسازی شده وطنی قائمشهر بازتاب خواهد یافت .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0