روزانه ۱۰ تا ۱۲ ساعت برای کنکور مطالعه می کردم
10 مرداد 1397 ، دیدگاه 0
رتبه اول گروه ریاضی و فنی کنکور سراسری پدرو مادرش را مشوق اصلی خود برای قبولی در کنکور می داند و روزانه ۱۰ تا ۱۲ ساعت مطالعه داشته است.

علیرضا شاطری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تا سال سوم متوسطه هیچ تصمیم خاصی برای موفقیت در کنکور نداشتم و تنها خواسته من قبولی در دانشگاه تهران بود اما از تابستان سال گذشته تمام عزم خود را جزم کردم و تصمیم گرفتم به طور جدی برای دانشگاه درس بخوانم.

وی با بیان اینکه در هیچ یک از کلاسهای تقویتی و آموزشی یا مدرسان خصوصی استفاده نکردم و تنها کتاب های درسی خود را مطالعه کردم افزود: روزی ۱۰تا ۱۲ ساعت به مطالعه می پرداختم و در این مدت از هر گونه مهمانی و رفتن به اماکن تفریحی خودداری کردم.

شاطری، مشوق اصلی خود برای موفقیت در کنکور سراسری را پدر و مادرش می داند که تمام امکانات رفاهی را برایش فراهم کرده اند و ادامه داد: رشته مورد علاقه ام کامپیوتر و برق است و یکی از این دو رشته را حتما انتخاب خواهم کرد.

در مازندران برای آزمون سراسری ۹۷ در مجموع ۴۳ هزار و ۲۰۰ داوطلب شرکت کردند و مازندران رتبه چهارم در کشور را از نظر تعداد شرکت کننده کسب کرده است و در مازندران شش هزار و ۸۰۰ نفر در گروه آزمایشی ریاضی و فنی، ۲۱ هزار و ۵۰۰ نفر در گروه آزمایشی علوم تجربی، هشت هزار و ۲۰۰ نفر در گروه آزمایشی علوم انسانی، یک هزار و ۹۵۰ نفر در گروه آزمایشی هنر و چهار هزار و ۸۱۴ نفر نیز در گروه آزمایشی زبان شرکت کردند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0