استقبال خوب مردم از انجمن خیّران قرآنی / هر ایرانی یک خیّر قرآنی
30 خرداد 1391 ، دیدگاه 0
به گفته رئیس سازمان دارالقرآن‌الکریم، اکنون و پیش از آغاز تبلیغات انجمن خیّران قرآنی بیش از 100 نفر عضو آن شده‌اند.

«مهدی قره‌شیخلو» رئیس سازمان دارالقرآن‌الکریم در گفت‌وگو با خبرنگار قرآنی باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره پیشرفت در شکل‌گیری «انجمن خیّران قرآنی» گفت: تبلیغات عمومی و امور اجرایی این انجمن امسال در سمینار کارشناسان قرآن در مشهد با توجیه مسئولان دارالقرآن صورت گرفته است و اکنون در حال ارسال 30 هزار پوستر، بروشور و کارت‌های ثبت‌نام به استان‌ها هستیم.

وی در رابطه با فراهم کردن مقدمات تشکیل این انجمن عنوان کرد: لازم است پس از شروع جریان تبلیغات و فعالیت مسئولان استانی در راستای اطلاع‌رسانی و دعوت مردم برای عضویت در این انجمن، اقداماتی چون استفاده از فضای ماه رمضان، اطلاع‌رسانی توسط صدا و سیما، نشست تخصصی با افرادی که تمکن مالی دارند صورت گیرد که در حال حاضر نیز مقدمات امر فراهم شده است و امیدواریم تا پایان سال جاری بتوان جمعیت قابل‌توجهی را عضو انجمن کرد.

قره‌شیخلو هدف از تشکیل این انجمن را شرکت همه افراد جامعه و نه فقط ثروتمندان دانست و در این باره افزود: شعار انجمن خیّران قرآنی «هر ایرانی یک خیّر قرآنی» در نظر گرفته شده است.

به گزارش فارس تاکنون و پیش از آغاز تبلیغات کسترده این طرح بیش از 100 نفر در این انجمن عضو شده‌اند.

حجت‌الاسلام  «مهدی خاموشی» رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام «شیخ حسین انصاریان»، ا«عباس سلیمی»، «هاشم روغنی»، «سیدناصر رضوی» و «مهدی قره‌شیخلو» اعضای هیئت امنای این انجمن را تشکیل می‌دهند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0