ساماندهی دستفروشان سطح شهر نیازمند اتحاد و همدلی است
9 مرداد 1397 ، دیدگاه 0
کارگروه فرعی تنظیم بازار با حضور ریاست اداره صنعت، معدن و تجارت در سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل برگزار شد.

کارگروه فرعی تنظیم بازار با حضور ریاست اداره صنعت، معدن و تجارت در سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل برگزار شد.

کمال انلاین ؛ به گزارش واحد روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل، این کارگروه متشکل از سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری، ریاست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و روسای اصناف و صنوف و تعزیرات حکومتی برگزار گردید.

حسن مهدوی فر سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه اظهار داشت: ساماندهی دستفروشان سطح شهر نیازمند اتحاد و همدلی کلیه دستگاه های اجرایی اصناف و صنوف است.

مهدوی فر ادامه داد: در راه جمع آوری و ساماندهی دستفروشان که از قشر زحمت کش و معمولا ضعیف جامعه می باشند، ابتدا باید عملیات شناسایی و تفکیک دستفروشان بومی و غیر بومی توسط اصناف و صنوف مربوطه صورت پذیرد و در مرحله بعد جهت تایید نهایی و صدور کارت شناسایی به ما مراجعه نمایند.

مهدوی فر در پایان عنوان کرد: یکی از مهم ترین و اصلی ترین مرحله در راه ساماندهی، بستر سازی و آماده سازی محل مناسب جهت استقرار دستفروشان می باشد و ما نیز با جدیت تمام در حال بررسی مکانهای مناسب موجود می باشیم و امیدواریم با همکاری کلیه دستگاه ها این اتفاق مهم با موفقیت به سرانجام برسد.

همچنین مهندس فروزان ریاست اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان آمل ضمن تحسین و تشکر از عملکرد دکتر مهدوی فر سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری آمل در راه شناسایی و ساماندهی دستفروشان میدان شمع (سه راه)، خواستار همکاری کلیه اصناف در ادامه راه ساماندهی با این مجموعه شد تا این کار بزرگ با همت سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری انجام پذیرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0