توسعه مرکز رشد واحدهای فناوری شهرستان آمل توجه قرارگیرد
9 مرداد 1397 ، دیدگاه 0
رئیس مرکز علم و فناوری شهرستان آمل افزود : شرکتهایی که نهایت همکاری را با مرکز رشد علم و فناوری شهرستان آمل داشته اند شرکتهایی از قبیل : خزر الکتریک ـ دابو صنعت ـ فذا ـ سوژا ـ گلا ـ قند کاترین و ... که با مشاور و کمک پارک علم و فناوری توانسته ایم گامهای خوبی در جهت رشد و تعالی صنعت برداریم که جای تقدیر و تشکر دارد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ جلسه شورای مرکز رشد شهرستان آمل به ریاست سیدجعفررسولی معاون استاندار فرماندار ویژه شهرستان آمل باحضور معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران و مدیران شرکت های دانش بنیان و دیگر مسئولین در فرمانداری ویژه شهرستان آمل در راستای توسعه مرکز رشد واحدهای فناوری شهرستان  برگزار گردید.

سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل اظهار داشت : برای این کار همه دوستان وقت می گذارند و با تلاشهای همه دوستان توانستیم این پروژه را شروع و تا به اینجا پیش ببریم و از تلاشهای مهندس اردشیر که بانی خیر هستند تقدیر و تشکر را داریم .

وی افزود : اگر اشتغال پایدار و اگر تولید پایدار را می خواهیم باید در مرکز رشد واحدهای فناوری شهرستان  دفاع کنیم و شهرداری و دیگر ارگانها نیز می خواهیم که همکاری بیشتری را با مرکز رشد شهرستان آمل داشته باشند تا یک ساختمان در سطح شهر آمل تهیه نمائیم .

فرماندار ویژه شهرستان آمل ادامه داد:مدیران مربوطه و اعضای شورای مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان باید در جهت پیشبرد اهداف عالی پارک علم و فناوری علی الخصوص توسعه مرکز رشد و نقش آن در پیشرفت علمی فناوری و اقتصادی گام موثر بردارند.

احمد معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران گفت: با تلاش و حمایت همه جانبه فرماندار ویژه شهرستان آمل اولین مرکز رشد در همجواری با شهرک صنعتی در شهرستان آمل تاسیس گردید.

وی افزود : اگر دنبال یک اکوسیستم پایدار هستیم که ممکن است 5 تا 10 سال دیگر ممکن است نباشید ما سعی کردیم در شهرستان آمل بتوانیم کارهایی را انجام دهیم و ویژگی این طرح این است که اشتغال پایدار وجود دارد و 80 درصد شرکتهایی که در این مجموعه حضور دارند پایداری خودشان را تثبیت کردند .

رئیس پاک علم و فناوری استان مازندران در پایان گفت : از همه ارکان استفاده های لازم را می بریم و امیدواریم یک خدمتگزار خوب باشیم در شهرستان آمل تا بتوانیم در جهت رشد و تعالی این مرکز تلاش نمائیم .

اسماعیلی رئیس مرکز علم و فناوری شهرستان آمل افزود : شرکتهایی که نهایت همکاری را با مرکز رشد علم و فناوری شهرستان آمل داشته اند شرکتهایی از قبیل : خزر الکتریک ـ دابو صنعت ـ فذا ـ سوژا ـ گلا ـ قند کاترین و ... که با مشاور و کمک پارک علم و فناوری توانسته ایم گامهای خوبی در جهت رشد و تعالی صنعت برداریم که جای تقدیر و تشکر دارد .

رئیس پارک علم و فناوری شهرستان آمل گفت : نیازها و مشکلات شرکتها در فن آوری محور مورد بررسی قرار می گیرد و این شرکت از 20 بهمن سال 96 شروع به کار کرده و دارای چند کمیته می باشد که با تشکیل 25 جلسه توانسته کارهای مثمر ثمری را انجام دهد . 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0