تماشاچیان بیشترین انرژی را به بازیکنان نساجی می دهند
4 مرداد 1397 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم نساجی قائمشهر از تماشاچیان به عنوان اصلی ترین سرمایه این تیم نام برد و گفت : دربازی فردا ، پنجشنبه مقابل تیم ذوب آهن حضور و تشویق تماشاچیان بیشترین انرژی را به نساجی می دهد.

ساعت 20 و 45 دقیقه فردا چهارم مرداد تیم های نساجی قائمشهر و ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه وطنی قائمشهر بازی هفته نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران را برگزار می کنند .
جواد نکونام عصر امروز چهارشنبه در نشست خبری که در آستانه بازی تیم های نساجی و ذوب آهن در قائمشهر برگزار شد ، افزود : نقطه قوت تیم نساجی همین حضور مردم قائمشهر و مازندران است .
وی ادامه داد : تمام تلاش ها برای آماده و بازسازی ورزشگاه وطنی واقع در قائمشهر برای همین‌بود تا زمینه حضور هواداران نساجی در این شهر فراهم‌شود .
سرمربی تیم نساجی درباره بازی فردا مقابل تیم ذوب آهن نیز گفت : هرچند بازیکنان نساجی در شرایط خوبی قراردارند ولی نباید فراموش کرد که تیم رقیب نایب قهرمان سال گذشته لیگ برتر بود .
نکونام که بازی فردا را 'رقابت سخت ' توصیف کرد ، ادامه داد : نساجی با تیم های استخوان دار در این لیگ باید رقابت بکند .
وی ادامه داد : ذوب آهن با 20 بازیکن آماده و لیگ برتری در این رقابتها حضور دارد و تیم‌نساجی با داشتن هشت بازیکن لیگ برتری و 11 بازیکن لیگ یک ترکیب خود را بسته است .
وی خاطرنشان کرد : با وجود تمام محدودیت های مالی و به خدمت گرفتن باریکنان ، تیم نساجی بدنبال کسب نتیجه خوب و تماشاچی پسند در بازی فردا است .
نساجی قائمشهر تنها نماینده مازندران در رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران است .
بازی هفته اول رقابت های لیگ برتر فوتبال فردا شب به میزبانی نساجی قائمشهر در ورزشگاه وطنی این شهر برابر ذوب آهن اصفهان برگزار می شود .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0