ضرورت عزم ویژه دستگاه های اجرایی برای حمایت از تولید کالای ایرانی و اشتغال
4 مرداد 1397 ، دیدگاه 0
سید جعفر رسولی معاون استاندار فرماندار ویژه شهرستان آمل در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان آمل گفت: این نشست فرصتی بسیار مهم برای توسعه و ارتقاء شهرستان آمل می باشد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سید جعفر رسولی معاون استاندار فرماندار ویژه شهرستان آمل در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان آمل گفت: این نشست فرصتی بسیار مهم برای توسعه و ارتقاء شهرستان آمل می باشد.
وی بر تلاش ویژه دستگاههای اجرایی شهرستان آمل و بهره گیری از تمامی ظرفیت های ممکن در راستای استفاده بهینه از این فرصت برای شهرستان تاکید کرد.
رسولی اظهارداشت: تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان باید در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، تولید کالای ایرانی و اشتغال پایدار همگام با اهداف و برنامه های دولت کریمه در شهرستان گامی بزرگ بیش از پیش بردارند.
فرماندار ویژه آمل ادامه داد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید دارای برنامه و رویکرد مشخص بود و با تشکیل جلسات در راستای ستاد اقتصاد مقاومتی اولویت ها را شناسایی و مورد بررسی ویژه قرار دهیم.
وی توسعه و رونق طرح های کشاورزی و آبزی پروری را بر اساس اولویت اقتصاد مقاومتی مهم دانست و عنوان کرد: طرح های اولویت دار کشاورزی همانند ترویج گیاهان دارویی و پرورش ماهیان خاویاری طرح های ایجاد اشتغال پایدار می باشد و در این زمینه همت همه دستگاههای ذیربط را می طلبد می کند تا نسبت به ایجاد اشتغال پایدار برای کسانیکه فاقد هرگونه شغلی هستند اقدام شود 
وی تاکید کرد: با توجه به ظرفیت های خوبی که شهرستان آمل در زمینه پرورش ماهیان سردآبی دارد می توان در بخش پرورش ماهیان خاویاری در سطح استان و کشور حرفی برای گفت داشت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0