اعدام دسته جمعی مفسدین تنها راه نجات کشور / یادداشت محمدتقی جوادی رییس انجمن صنفی کارفرمایان آمل
4 مرداد 1397 ، دیدگاه 0
همه ملت متعجب هستند که نوع مرض افتاده به جان اقتصاد کشور کاملاً مشخص و راه علاج آن هم کاملاً معلوم که در ابتدای این مسیر قطع دست چپاول گران به ظاهر موجه از بیت المال می باشد ولی چرا اقدامی انجام نمی گیرد؟

بطورحتم از اوضاع بسیار بد اقتصادی کشور و درماندگی کارآفرینانی که با هزینه جوانی و همه تـوان مالی خویش بـا احداث واحدهای تولیدی در راستای شکوفایی اقتصادی کشور و ایجاد اشتغال گام نهادند و خطرهایی که به علت ضعف شدید دولت آنها را احاطه نموده است از هدفمندی یارانه ها گرفته تا ارزش افزوده، سود ربوی و فساد بانکی و اداری و بخشنامه ضد تولید و نگاه سلیقه ای و بی لیاقتی بعضی از مدیران خوب مطلع هستید و همچنین بدیهی است که بهتر از همه می دانید که ایـن روند مصیبت بـار زمـانی در مسیر درست قـرار خواهد گرفت که دست مفسدین از اموال عمومی کوتاه گردد و مفسدین و رانتخواران و رشوه گیران و مدیران بی لیاقت که در نهایت پستی حاضرند برای منافع شخصی نامشروع و زالو صفتانه خویش، خون هزاران شهید را به هدر دهند و هستی هشتاد میلیون از مردم کشور عزیزمان را نابودکنند، اعدام گردند.

آیا تنبیه، زندانی و اعدام مفسدین اقتصادی، اختلاس گران میلیاردی، رانت خـواران، رشوه گیران حـرامی، مدیران مفسد و نالایق دولتی، خصوصی و خصولتی در هر جایگاه و در هر پست و مقامی که هستند کار سختی است؟

آیا باید تولید و اقتصاد کشور و نهایتا زندگی هشتاد میلیون ایرانی فدای این چند هزار نفر گردد؟

چه موانعی در مسیر گام برداشتن اساسی شما برای قطع دست مفسدین از اموال بیت المال وجود دارد؟

چه اولویتی برای شما مهم تر از نجات کشور می باشد؟

همه ملت متعجب هستند که نوع مرض افتاده به جان اقتصاد کشور کاملاً مشخص و راه علاج آن هم کاملاً معلوم که در ابتدای این مسیر قطع دست چپاول گران به ظاهر موجه از بیت المال می باشد ولی چرا اقدامی انجام نمی گیرد؟

عزیزان، حال و روز واحدهای تولیدی به عنوان رکن اشتغال نه تنها خراب بلکه روبه مرگ است و درنگ و مسامحه و به تاخیر انداختن علاج چنین بیماری روا نیست و به خداوندی خدا و جمیع انبیاء و اولیاء قسم، اندکی مسامحه و درنگ نه تنها کیان نظام مقدس بلکه ایران و ایرانی را بر باد خواهد داد.

سال 97 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نام گذاری شده است اما در طول مدت سپری شده از سال، اقدام اثربخشی از سوی مسئولان در راستای حمایت از تولیدات داخلی صورت نگرفته است که انتظار می رود عزم جدی در این مسیر وجود داشته باشد.

محمدتقی جوادی

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0