در اورژانس بیمارستان امام رضا آمل چه می گذرد؟
2 مرداد 1397 ، دیدگاه 2
جای تعجب است چنین تخلف آشکاری در چنین اوضاع اقتصادی که مردم ما زیر بار فشارهای سخت اقتصادی هستند در یکی از مهم ترین مرکز درمانی شهرمان صورت می گیرد که ضرورت دارد شبکه بهداشت و درمان پاسخگوی این اتفاق ناشایست باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین، ساعت 30 دقیقه بامداد برای بیماری حساسیت یکی از اعضای خانواده به اورژانس بیمارستان امام رضا(ع) آمل مراجعه کردیم که پس از ورود در اتاق تریاژ و پذیرش، نزد پزشک شیفت بیمارستان رفتیم.

پزشک پس از معاینه و نوشتن نسخه بیمار، برگه کوچکی که نام و آدرس مطب اش می باشد را در آن زمان از شب به دستمان داد و بیان کرد برای دریافت دارو و تزریقات و دیگر کارها به مطب من مراجعه کنید که این موقع شب باز است.

پس از بیان این سخن پزشک شیفت شب بیمارستان، با تعجب بیمار خودمان را که وضعیت نامساعدی هم داشت به مطب شخصی پزشک انتقال دادیم که پس از 20 دقیقه حضور در مطب شخصی پزشک متوجه شدیم گویا، امشب اکثر بیماران بخش اورژانس بیمارستان امام رضا(ع) در اینجا حضور پیدا می کنند تا کار تزریقات آمپول و سرم و... را با هزینه آزاد انجام دهند.

جای تعجب است چنین تخلف آشکاری در چنین اوضاع اقتصادی که مردم ما زیر بار فشارهای سخت اقتصادی هستند در یکی از مهم ترین مرکز درمانی شهرمان صورت می گیرد که ضرورت دارد شبکه بهداشت و درمان پاسخگوی این اتفاق ناشایست باشد.

اورژانس بیمارستان وظیفه دارد خدمات تزریقات، داروخانه و... را به صورت شبانه روزی انجام دهد اما گویا پزشک شیفت شب بیمارستان که نامش محفوظ می باشد از اختیارات خود سوء استفاده کرده و مردم را به سمت مطب خود هدایت می کند که جای سوال است چرا این کارهای پیش پاافتاده نباید در اورژانس و با تعرفه دولتی انجام شود و جلوی فرد متخلف را نیز نمی گیرند.

امید است مسئولین دانشگاه علوم پزشکی مازندران، شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل و ریاست بیمارستان امام رضا(ع) آمل، ضمن برخورد جدی با پزشک متخلف، زمینه نظارت بیشتر بر بیمارستان های شهرستان آمل را صورت دهند تا شاهد چنین تخلفات آشکاری نباشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   2

  1. رضا

    رضا

    دکتر اسدپور حتما هست دیگه !!! پخش دارو و چنین خدماتی در مطبی که پزشک حضور ندارد 100 درصد ممنوع می باشد در ضمن مگه کسی که تزریقات انجام میده نباید مدرک پرستاری داشته باشه تزریقات ایشون با مدرک ماشین آلات کشاورزی و کمک بهیاری جهاد دانشگاهی اونجا تزریقات انجام میده آیا مسئولین ما واقعا پیگیر هستن فکر نکنم!!!!!!!

  2. ابوالفضل بادپا

    ابوالفضل بادپا

    با سلام و عرض خسته نباشید خدمت خبرنگار عزیز لطفاً در مورد بیمارستان وانا لاریجان که چرا هنوز راه اندازی نشده و مسئولینی تا کنون خلف وعده کردن هم مطلب بزنید .خدا رو شکر کن بیمار شما در منطقه کوهستانی لاریجان که دو شهر رینه و گزنک و در منطقه ای نزدیک پایتخت کشور در استان مازندران و در شاهراه هراز که فوق استراتژیک ترین منطقه مازندران و کشور محسوب می شه و دسترسی به مراکز بیمارستانی تا شعاع90 کیلومتر را هم ندارد مطلب بزنید. نمی دانم چرا رسانه های شهرمان آمل دنبال فرعیات یا مسئول سالاری در این شهر