زنگ ورزش صبحگاهی کارگران در مازندران کلید خورد
31 تیر 1397 ، دیدگاه 0
،احمد حسین زادگان روز شنبه در جمع اعضای هیات رئیسه ورزش کارگران مازندران افزود : کارگران ما برای داشتن روحیه شاد و با نشاط نیاز به ورزش در محیط های کارگری دارند و نواختن زنگ ورزش صبحگاهی آغاز اجرایی این کار مهم است.

احمد حسین زادگان روز شنبه در جمع اعضای هیات رئیسه ورزش کارگران مازندران افزود : کارگران ما برای داشتن روحیه شاد و با نشاط نیاز به ورزش در محیط های کارگری دارند و نواختن زنگ ورزش صبحگاهی آغاز اجرایی این کار مهم است.
وی اضافه کرد : همچنین متولیان ورزش کارگری در استان تقویم ورزشی را برای کارگران در سطح استانی، ملی و حتی جهانی تدوین کنند تا استعدادهای ورزش کارگری مازندران شناسایی شود.
رئیس اسبق فدراسیون ورزش کارگران کشور خاطرنشان کرد: براساس ماده 154 قانون کارفرمایان موظفند به ورزش کارگری بپردازند و ما باید برای ایجاد روحیه نشاط و شادابی به خصوص سلامت جامعه کارگری به ورزش توجه جدی داشته باشیم.
معاون استاندارمازندران پیشنهاد کرد تا جامعه کارگری جشنواره ورزشی را در این خطه شمال کشور تدارک ببینند.
حسین زادگان گفت که ما از میزبانی رویدادهای ورزشی کارگری در سطح ملی در این خطه شمال کشور نیز استقبال خواهیم کرد و زیرساخت های لازم را برای این رویدادهای ورزشی در اختیار داریم.
معاون استاندار مازندران برای توسعه ورزش کارگران رسانه ها را به کمک طلبید و از خبرنگاران خواست تا برای تقویت روحیه نشاط و شادابی در بین کارگران از ورزش کارگری حمایت کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0