خدمات ویژه شرکت بازرگانی امیرخودروآمل با تحویل تاکسی " برلیانس "
31 تیر 1397 ، دیدگاه 0
طرح از رده خارج کردن خودروهای فرسوده و نوسازی ناوگان حمل ونقل شهری آمل با ورود خودروی " برلیانس" در قالب همکاری مشترک شرکت بازرگانی امیرخودرو نمایندگی سایپا آمل با همکاری شهرداری آمل به طور رسمی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ آیین تحویل خودروی " برلیانس " با حضور "غلامرضا عشریه" رییس هیات مدیره شرکت بازرگانی امیرخودرو نمایندگی سایپا آمل، لیتکوهی رییس کمیسون فنی شورای اسلامی شهرآمل، سبزعلی پور سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل وشماری از راننده های متقاضی ثبت نام خودروی برلیانس درمحل این شرکت برگزار شد.

غلامرضا عشریه" رییس هیات مدیره شرکت بازرگانی امیرخودرو نمایندگی سایپا آمل، درسخنانی در تحویل نمادین خودروی " برلیانس " برای استفاده در حمل ونقل درون شهری آمل گفت: شرکت بازرگانی امیرخودرو نمایندگی سایپا آمل، درپی امضای تفاهم نامه بین شرکت سایپا وسازمان همیاریهای شهرداری های کشور درخصوص ورود تاکسی برلیانس جایگزین خودروهای فرسوده ناوگان حمل ونقل عمومی شهری ، این شرکت در شهرستان آمل آمادگی کامل خود را برای همکاری با شهرداری آمل برای نوسازی کامل این بخش اعلام کرده است.

غلامرضا عشریه افزود: متقاضیان دریافت این مدل خودرو برای استفاده در تاکسیرانی برای ثبت‌نام می‌توانند با اعلام به سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل اقدام کنند.

 پرداخت تسهیلات 280میلیون ریالی با کارمزد مناسب

وی درخصوص شرایط شرکت بازرگانی امیرخودرو آمل برای تحویل خودروی " برلیانس به متقاضیان گفت: پرداخت تسهیلات تا سقف 280 میلیون ریال با نرخ کارمزد مناسب با حداکثر زمان بازپرداخت 48 ماهه،  بدون نیاز به ضامن، امکان دریافت چک شخص ثالث در صورت نداشتن چک، تحویل فوری خودرو  ازجمله خدمات قابل ارائه از سوی این شرکت درشهرستان آمل است.

رییس هیات مدیره شرکت بازرگانی امیرخودرو نمایندگی سایپا آمل اضافه کرد، که قیمت خودرو برلیانس تاکسی مدل230  دنده ای 435 میلیون ریال است که درصورت خرید نقدی، یک میلیون تومان نیز تخفیف در زمان تحویل ارائه خواهد شد.

 نوسازی 450 تاکسی فرسوده در اقدام نخست

عشریه ادامه داد: که در راستای تفاهم نامه همکاری شرکت بازرگانی امیرخودرو نمایندگی سایپا آمل با سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل در مرحله نخست حدود 450 دستگاه تاکسی فرسوده وقدیمی شهر آمل از رده خارج و خودروی جدید " برلیانس " وارد ناوگان حمل ونقل درون شهری آمل خواهد شد.

وی افزود: که شرکت بازرگانی امیرخودرو آمل از ظرفیت وتوان بالایی برای خدمت ویژه در امر نوسازی حمل ونقل درون شهری آمل وهمکاری کامل با شهرداری آمل دارد واین مهم را به عنوان وظیفه کاری خود می داند که در طرح جایگزینی خودروهای جدید در خدمت راننده های محترم وزحمتکش حمل ونقل درون شهری باشد و بتوانیم با این اقدام وهمکاری با مجموعه مدیریت شهرداری آمل بتوانیم درکاهش گره های ترافیکی شهر سهیم باشیم.

رییس هیات مدیره شرکت بازرگانی امیرخودرو نمایندگی سایپا آمل ادامه داد، که این شرکت از وظایف خود می داند که با نوسازی درناوگان حمل ونقل شهری آمل، موجبات رفاه وآسایش نسبی برای شهروندان فهیم آملی فراهم وتردد را نیز آسان تر بکند، چرا که اعتقاد داریم ناوگان حمل ونقل مسافر شهری در حد استاندارد وبا امکانات مطلوب حق هر شهروندی است ومی تواند گره وبار ترافیکی هر شهر را نیزکم کند.

 ارائه خدمات ویژه فروش وتعمیرگاهی سایپا

عشریه درپایان گفت، که شرکت بازرگانی امیرخودرو آمل به نمایندگی از مجموعه سایپا با 27 سال سابقه در امر تولید وتامین قطعات اولیه خودرو، در زمینه فروش خودرو وهم خدمات تعمیرگاهی در خدمت شهروندان محترم است.

 ضرورت نوسازی بیش از800 تاکسی فرسوده شهری آمل

همچنین سرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافرشهرداری آمل هم دراین مراسم با ابرازرضایت از تفاهم نامه فی مابین با شرکت بازرگانی امیرخودرو نمایندگی سایپا آمل گفت: امیداوریم که در این طرح موجبات رضایت رانندگان تاکسی که استفاده کنندگان اصلی برای ارائه خدمات درحمل ونقل شهری به شهروندان هستند، فراهم شود.

محمد علی سبزعلی پور گفت: که هم اکنون بیش از 800 دستگاه تاکسی فرسوده در آمل حدفاصل مدل های 1386 و قبل از آن وجود دارد، که به تدریج از رده خارج وبا خودروهای جدید از جمله " برلیانس " جایگزین خواهند شد.

وی یاد آورشد، که رانندگان آن ها می توانند با مراجعه به سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل از شیوه جایگزینی با خودروی جدید اطلاعات لازم را کسب نمایند.

** حمایت شورای شهرآمل از نوسازی حمل و نقل درون شهری

فرشید لیتکوهی عضو شورای اسلامی شهر آمل و عضو ناظر شورا در سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل هم در این مراسم گفت: توجه به حوزه حمل و نقل درون شهری در شورای اسلامی شهر مورد حمایت و اقبال اعضاء است و بزودی نرخ نامه جدید مسیرهای شهری تصویب تا رانندگان و مسافران از بلا تکلیفی خارج و باعث نظم بخشی به سیستم حمل و نقل نظم شود.

وی افزود: برنامه دیگر شورای اسلامی شهر آمل در حوزه حمل و نقل درون شهری، بازسازی ناوگان حمل و نقل است که خوشبختانه با همکاری خوب میان شهرداری و شرکت بازرگانی امیرخودرو آمل آغاز شده و امیدواریم با استقبال تاکسی داران مواجه شود.

در این آیین، کلید تاکسی جدید برلیانس به "سید صادق حسینی تشنیزی " نخستین تاکسیران آملی تحویل داده شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0