آغاز احداث ساختمان پزشکان و آمادگی برای ساخت دانشگاه علوم پزشکی در آمل
31 تیر 1397 ، دیدگاه 3
برنامه ویژه هلدینگ اکسین برای توسعه ظرفیت های درمانی و پزشکی شهرستان آمل

دکتر حمید طاهری پور مدیرعامل هلدینگ اکسین در گفتگو با کمال انلاین، افزود: مجموعه اکسین افتخار آن را داشت تا فاز اول مجموعه سیتی سنتر اکسین شمال آمل را در آستانه نوروز 96 افتتاح نماید که آن پروژه توانست رتبه نخست سرعت در ساخت و سازها و سیتی سنتر برتر و نمونه کشور را کسب نماید که با استقبال بسیاری روبرو گردید و در دیگر اقدام توانستیم در آستانه نوروز 97 فاز دوم را تحت عنوان مجموعه اکسین لند شامل هتل، تالار و تشریفات مجلل و مزرعه کودک (نخستین بار در ایران) با مدرن ترین امکانات و تجهیزات افتتاح کنیم.

ساخت مجتمع تجاری، درمانی و آزمایشگاهی با مدرن ترین و مجهزترین امکانات

وی با اشاره به اینکه در ادامه طرح توسعه اکسین لند، مجموعه تجاری و فرهنگی را خواهیم داشت که یک سینمای خانواده و سیتی سنتر جدید در آن ایجاد می گردد و طرح توسعه اکسین دریاسر را با تالار جشن و... داریم، تصریح کرد: در جدیدترین برنامه خود نیز در روبروی بیمارستان فوق تخصصی شمال آمل، طرح توسعه اکسین لند، مجموعه تجاری و فرهنگی تحت عنوان مجتمع تجاری، درمانی و آزمایشگاهی را با مدرن ترین و مجهزترین امکانات داریم که شامل پت اسکن، سی تی اسکن، ام آری آی، رادیولوژی، آزمایشگاه مدرن، داروخانه شبانه روزی و... است که در سریع ترین زمان ممکن افتتاح خواهد شد.

مدیرعامل هلدینگ اکسین خاطرنشان کرد: مجتمع تجاری، درمانی و آزمایشگاهی اکسین در زمینی به مساخت 1081 مترمربع در منطقه ای موسوم به کوی توکلی (آفتاب 74) در حال ساخت می باشد.

دکتر طاهری پور با بیان اینکه برنامه ریزی و ساخت این مجموعه توسط مجموعه عظیم اکسین که ارائه دهنده بزرگترین پروژه های چند منظوره کشور می باشد صورت می گیرد بیان داشت: این ساختمان با بکارگیری بالاترین استانداردهای بین المللی در زمینه طراحی معماری، درمانی و آزمایشگاهی شمال کشور را برای رفاه حال شهروندان آملی و مازندرانی و خیل عظیم مسافران و گردشگران بنا نهد و نقش موثری در ارتقای سلامت کشور و بهداشت عمومی جامعه ایفا نماید.

مدیرعامل هلدینگ اکسین خاطرنشان کرد: این مجموعه فاخر در 9 طبقه شامل چهار طبقه مطب پزشکان، یک طبقه آزمایشگاهی، دو طبقه تجاری و دو طبقه پارکینگ زیرزمینی بنا می گردد.

وی اظهارداشت: به کارگیری معماری فخیم کلاسیک در نمای ساختمان و بهره گیری از لابی و فضای ارتباطی و بازشوهای مناسب در طبقات، در ترکیب با ویژگی های معماری ایرانی، جلوه های چشم اندازی را به وجود آورده است.

کارفرما و سرمایه گذار ساختمان پزشکان اکسین ادامه داد: این مجموعه دارای پست برق اختصاصی، مجهز به سیستم برق اضطراری، مجهز به سیستم هوشمند مکانیکال و الکتریکال، با سیستم سرمایش و گرمایش داکت اسپلیت و نوع سازه بتنی قاب خمشی است.

ارتقاء ظرفیت های درمانی و پزشکی شهرستان آمل

دکتر طاهری پور با بیان اینکه خواسته قلبی ما این است تا ظرفیت های درمانی و پزشکی شهرستان آمل با توجه به جایگاه ویژه ای که دارد ارتقا پیدا کند گفت: باید همه کارها را صورت دهیم تا دانشگاه علوم پزشکی را در شهرستان آمل داشته باشیم که این حق آمل و شهروندان فهیم و فرهیخته این دیار است.

وی اظهارداشت: مجوز دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ابتدا برای آمل بود و در آن مقطع کسی مکانی در اختیار نگذاشت تا این اتفاق مهم و ارزشمند در شهرستان آمل شکل بگیرد که تحقق آن می توانست برکات و دستاوردهای بسیاری داشته باشد.

دکتر طاهری پور گفت: پزشکان آملی از جمله بهترین پزشکان استان مازندران و کشور هستند که متاسفانه مطبشان در شهرهای بابل، ساری و قائم شهر می باشد که این برای آمل خوب نیست و همه مسئولین باید همت کنند تا دانشگاه علوم پزشکی را در این شهرستان داشته باشیم و پزشکان حاذق و توانمندمان را در این دیار گردهم آوریم.

 مدیر عامل هلدینگ اکسین ادامه داد: اگر کم کاری هایی برای داشتن دانشگاه علوم پزشکی در این شهرستان صورت گرفت؛ ما وظیفه داریم با استفاده از همه امکانات و عزم ویژه در این مسیر گام برداریم و ظرفیت های موجود را به بهترین نحو ممکن گسترش دهیم.

مجموعه اکسین آمادگی ساخت دانشگاه علوم پزشکی را در شهرستان آمل دارد

وی تصریح کرد: مجموعه اکسین آمادگی ساخت دانشگاه علوم پزشکی را در شهرستان آمل دارد تا خواسته دیرینه آملی های عزیز محقق گردد که در نخستین اقدام خود در حوزه درمانی و پزشکی برای شهرستان آمل، درصد راه اندازی ساختمان پزشکان اکسین هستیم و در این راه خواستار کمک های معنوی مسئولین عزیز می باشیم تا در کنار مجموعه اکسین باشند و بتوانیم کارهای بزرگ را در این شهرستان به یادگار بگذاریم که آمل و آملی شایسته بهترین ها هستند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   3

 1. پریسا

  پریسا

  سلام واقعا تشکر می کنم از همت والای دکتر طاهری پور خداوند به ایشان طول عمر عنایت کند واقعا شهرآمل نیازبه چنین ساختمانی دارد که همه پزشکان آملی سراسر کشور رادور هم جمع کند

 2. محمدرضا دلشاد

  محمدرضا دلشاد

  من یک ساروی هستم واقعا آمدم به اتافاق خانواده مجموعه اکسین رادیدیم خیلی خوشحال شدم امیدوارم دکتر طاهرپور بیاین درساری چنین ساخت وسازی را انجام بدهند

 3. محمد

  محمد

  متاسفانه کارکرد اکسین شده عین ارباب رعیتی قدیم.از طرفی با جمع کردن مشاغل در یک نقطه نقاط دیگه شهرو ورشکست میکنه.از طرفیم کسی نمیتونه مالک باشه و فقط مستاجر تا ابد این مجموعه میمونن.باید گریست به این وضع.....