اعلام برترین‌های بخش بین‌الملل جشنواره نامه‌ای به امام رضا(ع)
27 تیر 1397 ، دیدگاه 0
محمودشالویی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در گفت‌وگو با خبرنگارما گفت: نفرات برتر و شایسته تقدیر بخش بین‌المللی جشنواره نامه‌ای به امام رضا(ع) با نظر داوران به شرح ذیل اعلام شد.

محمودشالویی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در گفت‌وگو با کمال آنلاین ؛گفت: نفرات برتر و شایسته تقدیر بخش بین‌المللی جشنواره نامه‌ای به امام رضا(ع) با نظر داوران به شرح ذیل اعلام شد.

وی افزود: از کشور پرو، خانم مالکی اماسای پرزیوس و از ترکیه بتول زهرا اکپول به صورت مشترک رتبه نخست را کسب کردند.

شالویی با بیان اینکه عایده عیسی از لبنان و سوتیاوان از اندونزی به صورت مشترک حائز رتبه دوم شدند، تصریح کرد: محمد ابراهیم از نیجریه و بتول سایوز از ترکیه به صورت مشترک رتبه سوم این جشنواره بین‌المللی را از آن خود کردند.

وی ادامه داد: از آمریکا مریم سروری، از آذربایجان امیل امیش‌اف، از غنا هیدایا محمد، از پاکستان عاجز حسین و از هند زینب شایسته تقدیر اعلام شدند.

شالویی گفت: از تاجیکستان فطرت تشبوف، از تونس سلمان تومی، از بنگلادش فردوس جهان، از کنگو کالالا انگاندو اندهد، از بروندی، جمعه قاسوره، از لیبریا مایونکور ماسالی، از آذربایجان جمیل آقایف، از بلژیک فاطمه یلماز و از ونزوئلا کلاتودیا میشل رانگل روندون در این جشنواره شایسته تقدیر اعلام شد.

برگزیدگان سیزدهمین جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا(ع) عصر 31 تیرماه در ساری با حضور چهره های برجسته ملی و خارجی مورد تجلیل قرارخواهند گرفت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0