افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های زنان سرپرست خانوار درآمل + عکس
26 تیر 1397 ، دیدگاه 0
نمایشگاه توانمندی‌ها و تولیدات زنان سرپرست خانوار همزمان با گرامیداشت هفته بهزیستی در شهرستان آمل با حضور بخشدار مرکزی آمل ، رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل ودیگر مهمانان گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، نمایشگاه توانمندی‌ها و تولیدات زنان سرپرست خانوار همزمان با گرامیداشت هفته بهزیستی در شهرستان آمل با حضور بخشدار مرکزی آمل ، رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل ودیگر مهمانان گشایش یافت.

در این نمایشگاه تولیدات زنان سرپرست خانوار و معلولان شهرستان آمل در زمینه های صنایع دستی، گل وگیاه، انواع خوراکی ها و پوشاک و لباس در 50 غرفه در مجتمع قائم (عج) این شهرستان برپا شد.

رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل درباره این نمایشگاه گفت: بیش از 6 هزار خانوار در شهرستان آمل زیرپوشش خدمات حمایتی و مراقبتی اداره بهزیستی هستند که ماهانه از این اداره مستمری دریافت می کنند.

کبری اسفندیاریان افزود: در 700 خانوار، زنان، سرپرست هستند که با پرداخت تسهیلات اشتغالزایی از سوی بهزیستی، علاوه بر ایجاد درآمد پایدار و ایجاد کسب و کارهای خانگی، باعث اشتغالزایی برای چند نفر دیگر هم شدند.

وی گفت : این اداره امسال نیز پرونده های تعدادی از زنان سرپرست خانوار را که تاکنون از تسهیلات اشتغالزایی بهره مند نشدند، به بانک های عامل معرفی کردند که در مرحله نوبت دریافت تسهیلات قرار گرفتند.

این نمایشگاه تا 30 تیرماه در محل مجتمع تجاری - رفاهی قائم در میدان قائم(عج) آمل برپا است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0