برخورد قاطع با اماکن و باشگاههای ورزشی غیرمجاز در آمل
20 تیر 1397 ، دیدگاه 0
اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش وجوانان شهرستان آمل در اولین نشست مشترک با باشگاههای ورزشی شهرستان آمل گفت: درحال حاضر در سطح شهرستان ۹۰ باشگاه ورزشی دارای مجوز وجود دارد که سهم بسزایی در ورزش قهرمانی و توسعه ورزش همگانی شهرستان داشته و در جهت بهبود عملکرد و کیفیت نیازمند حمایت بوده و تمام تلاش براینست که تسهیلات بانکی لازم اختصاص یابد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش وجوانان شهرستان آمل در اولین نشست مشترک با باشگاههای ورزشی شهرستان آمل با بیا ن اینکه از فعالیت باشگاههای ورزشی غیرمجاز جلوگیری خواهد شد خبردادو گفت: درحال حاضر در سطح شهرستان ۹۰ باشگاه ورزشی دارای مجوز وجود دارد که سهم بسزایی در ورزش قهرمانی و توسعه ورزش همگانی شهرستان داشته و در جهت بهبود عملکرد و کیفیت نیازمند حمایت بوده و تمام تلاش براینست که تسهیلات بانکی لازم اختصاص یابد.

وی افزود: متاسفانه ۳۲ مکان ورزشی غیر مجاز شناسایی و اخطاریه لازم جهت اخذ پروانه بهره برداری داده شد که در صورت عدم اقدام به موقع، نسبت به تعطیلی مکان از طریق مراجع ذیصلاح اقدام می گردد.

رییس اداره ورزش و جوانان آمل بیان داشت: از هیاتهای ورزشی انتظار داریم  نظارت بیشتری بر عملکرد و فعالیت  باشگاهها و رشته های تحت پوشش داشته و گزارش بازرسی ها را به اداره ورزش و جوانان ارائه نمایند.

پهلوان یادآورشد: مکان ورزشی، مکان مقدسی است که گاها برخی افراد محیط پاک ورزشی را آلوده کرده که مطمئنا بازرسی ها و نظارت مستمر می تواند در کاهش بسیاری از آسیب های اجتماعی و افزایش سلامت افراد و ورزشکاران کمک قابل توجهی نماید.

وی تصریح کرد: سال 1397 در ورزش قهرمانی برای این شهرستان پر از مدال رنگارنگ بود که تاکنون در رشته‌های مختلف ورزشی همانند کشتی آزاد و فرنگی، والیبال نشسته، والیبال، تنیس، کیک بوکسینگ و موی‌تای ۱۴ مدال در رقابت‌ های جهانی، آسیایی و بین‌المللی به دست آوردند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0