ضرورت ایجاد نوآوری در صنعت برای رسیدن به خودکفایی
20 تیر 1397 ، دیدگاه 0
همزمان با روز ملی شهرداری ها ودهیاری ها، بخشدار امام زاده عبدالله بهمراه شهردار شهر امام زاده عبدالله ودهیاران بخش، قسمت های مختلف شرکت فراصنعت آمل را مورد بازدید خود قرار دادند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ همزمان با روز ملی شهرداری ها ودهیاری ها، بخشدار امام زاده عبدالله بهمراه شهردار شهر امام زاده عبدالله ودهیاران بخش، قسمت های مختلف شرکت فراصنعت آمل را مورد بازدید خود قرار دادند.

یحیی عسگری پور بخشدار امام زاده عبدالله با قدردانی از تلاش و همت مجموعه شرکت فراصنعت آمل درجهت تامین قطعات خودرو در کشور گفت: بخش امام زاده عبدالله به خود می بالد که بیشترین شرکت های صنعتی (تولیدی –خدماتی)مازندران در دو شهرک صنعتی این بخش مستقر می باشد.

وی یادآورشد: امروز بسیار خوشحال هستیم که در وضعیت بحرانی اقتصادی در کشور، شرکت هایی همانند شرکت فراصنعت با تلاش شبانه روزی برای استقلال اقتصادی کشور فعالیت می کنند.

 بخشدار امام زاده عبدالله یادآورشد: مدیریت و کارکنان شرکت فراصنعت آمل بایک فداکاری شبانه روزی مشغول کار هستند تا از هرگونه وابستگی رهایی یابیم.

عسگری پور با تاکید بربیانات مقام معظم رهبری در حمایت از کالای ایرانی اظهارداشت: برای جلب نظر مردم و روی آوردن به کالای ایرانی باید کیفیت و نوآوری وجود داشته باشد تا مردم رغبت به خرید کالای ایرانی داشته باشند.

 وی تاکید کرد: صنعت باید به دنبال نوآوری باشد تا بتوانیم به توان علمی و صنعتی برسیم که در این راستا همه باید کمک کنیم.

 وی اشاره کرد: با این وضعیت اقتصادی که اکثر شرکتها وکارخانجات مشغول بکارهستند نباید در ادامه کارشان دچار مشکلات شوند و وظیفه داریم برای رفع مشکلات همه همت کنیم و یک دست صدا ندارد.

 لازم بذکر است شرکت فراصنعت آمل به یاری خداوند متعال با تکیه بر متخصصان داخلی و دانش فنی بالا، فعالیت خود را در فضایی به مساحت 17 هزار مترمربع، با هدف ساخت انواع قطعات فلزی خودرویی آغاز نموده و در این زمینه توانسته قطعات مختلفی با تیراژهای متنوع و بالا به شرکت هایی همچون ایران خودرو ارسال و با ارتقای کیفیت قطعات تولیدی نظر مشتریان خود را بیش از پیش جلب نماید که از فعالیت های مهم این شرکت ماشینکاری و مونتاژ مجموعه اکسل خودرویی می باشد.

در حوزه ماشینکاری، دستگاه تراش comev cnc می باشد که این دستگاه انواع قطعات فولادی و چدنی در اشکال مختلف را با دقت و قطر کارگیر 700 میلیمتر دارا می باشد و دستگاه ماشینکاری مخصوص weisser نیز دیگر محصول این شرکت است که این دستگاه قابلیت ماشینکاری انواع دیسک ترمز خودروهای مختلف با دقت و توانایی ماشینکاری هر قطعه را در مدت زمان 36 ثانیه دارا می باشد و قطر کارگیر این دستگاه از 150 میلیمتر الی 300 میلیمتر است.

اکسل عقب پژو 405 و سمند دیسکی، اکسل عقب پژو 405 و سمند کاسه ای، طبق کامل 405 (مثلثی)، پایه اتاق پژو 405 و سمند، مجموعه بازویی و میل توپی، میل ژامبون 405، کاسه ترمز چرخ عقب پژو 405، توپی جلو تیبا، سگدست 206، دیسک جلو ریو، دیسک جلوی پراید و ... از جمله محصولات این شرکت می باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0