اهدای یکدستگاه دیالیز به بیمارستان امام رضا(ع) آمل
20 تیر 1397 ، دیدگاه 0
حاج غلامرضا عشریه خزانه دار مجمع خیرین شهرستان آمل افزود: امروز دومین وعده مجمع خیرین شهرستان آمل پس از جشن گلریزان نیمه ماه مبارک رمضان امسال محقق گردید و یکدستگاه دیالیز به ارزش 700 میلیون ریال به بیمارستان امام رضا(ع) آمل اهدا شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ حاج غلامرضا عشریه خزانه دار مجمع خیرین شهرستان آمل در جریان اهدای یکدستگاه دیالیز از سوی مجمع خیرین شهرستان آمل به بیمارستان امام رضا(ع) که با حضور مدیرعامل مجمع خیرین آمل و رییس بیمارستان امام رضا(ع) برگزار شد افزود: امروز دومین وعده مجمع خیرین شهرستان آمل پس از جشن گلریزان نیمه ماه مبارک رمضان امسال محقق گردید و یکدستگاه دیالیز به ارزش 700 میلیون ریال به بیمارستان امام رضا(ع) آمل اهدا شد.

وی با اشاره به این که با راه اندازی این دستگاه، بیماران بستری در آی سی یو یک، دیگر نیازی به جابجایی ندارند تا به بخش دیالیز بیایند که در همین بخش کار دیالیز آنان انجام می شود، گفت: امیدواریم به لطف خداوند متعال بتوانیم کارهای بعدی را با توجه به مشکلاتی که بیماران دیالیزی دارند انجام دهیم تا التیام بخش آنان بوده و در کنارشان باشیم.

عشریه با قدردانی از رییس و مجموعه بیمارستان امام رضا(ع) ادامه داد: اگر کمبودهایی در حوزه درمان وجود داشته باشد در خدمت این بیمارستان و همه بیمارستان های شهرستان هستیم و خرید امکانات و تجهیزات برای بیمارستان 17 شهریور تا یک ماه آینده صورت می گیرد.

خزانه دار مجمع خیرین شهرستان آمل با بیان این که امیدداریم امسال در کنار کلیه فعالیت هایی که انجام می دهیم، در حوزه درمان نیز اقدامات ارزنده ای داشته باشیم گفت: برای مشکلات آب شهرستان خرمشهر، بودجه ای از سوی مجمع خیرین اختصاص پیدا کرد و 5 تانکر آب در روستاهای آن شهرستان توزیع شد تا هموطنان ما بیش از این از کمبود آب آسیب نبینند.

وی گفت: ما اصرار داریم شیمی درمانی، پرتودرمانی و کلینیک متعلق به شیمی درمانی با محوریت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بیمارستان امام علی(ع) راه اندازی شود تا همشهریان عزیز بدون هیچ گونه مشکلی در این مرکز درمان شوند.

حاج مسعود نیکپور مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل در این جلسه افزود: دغدغه مجمع خیرین شهرستان آمل این است با تمام جدیت بتوانیم شیمی درمانی را راه اندازی کنیم و با توجه به وعده ای که از قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی مازندران گرفته شد، امید داریم تا این کار در اسرع وقت انجام گیرد.

وی گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اخیرا اعلام کرد دیگر شیمی درمانی نباید در مطب انجام شود که حق مردم این شهرستان می باشد به شیمی درمانی مجمع خیرین در بیمارستان امام علی(ع) دسترسی داشته باشند.

نیکپور افزود: سرامت کرامت (خانه سالمندان) بخشی از کار بهداشت و درمان است و امیدواریم امسال با حمایتی که از طریق مردم خوب و همیشه حاضر شهرستان آمل در جشن گلریزان مجمع خیرین در نیمه ماه مبارک رمضان صورت گرفت، بتوانیم اولین مکان رسمی و کامل از نظر امکانات شهرستان را با جدیت بسازیم و در آینده نزدیک بهره برداری کنیم.

مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل گفت: در حوزه پرتودرمانی، مجوزها گرفته شد و امکانات فراهم گردید اما مجوز آغاز شروع با دانشگاه علوم پزشکی مازندران است که درخواست داریم در اسرع وقت این امر صورت گیرد.

گفتنی است؛ مجمع خیرین شهرستان آمل در تمام حوزه های مورد نیاز و به خصوص بخش درمان، خدمات قابل توجهی ارائه می دهد که این اقدامات ارزشمند مجمع خیرین می تواند نویدبخش روزهای بهتر حوزه درمان باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0