برگزاری مراسم بزرگداشت امامزاده محمدطاهر(ع) روستای مطهر آمل و 10 شهید والامقام درجوار+ عکس
19 تیر 1397 ، دیدگاه 0
سردار مرتضی قربانی فرمانده سابق لشکر 25 کربلا در این مراسم گفت: در دوران دفاع مقدس حماسه آفرینی ها و رشادت های بسیاری صورت گرفت و امروز ترامپ و امثال او کسی نیستند که بخواهند در مقابل نظام اسلامی قد علم کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مراسم بزرگداشت امامزاده محمدطاهر(ع) روستای مطهر از توابع بخش دابودشت شهرستان آمل و 10 شهید والامقام درجوار با حضور سردار قربانی فرمانده سابق لشکر 25 کربلا، معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل، امام جمعه دابودشت و دشت سر، رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل، رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل، فرمانده سپاه ناحیه آمل، فرمانده انتظامی آمل و دیگر مسئولان، خانواده های معظم شهدا و آحاد مردم در امامزاده محمدطاهر(ع) روستای مطهر برگزار شد.

سردار مرتضی قربانی فرمانده سابق لشکر 25 کربلا در این مراسم گفت: در دوران دفاع مقدس حماسه آفرینی ها و رشادت های بسیاری صورت گرفت و امروز ترامپ و امثال او کسی نیستند که بخواهند در مقابل نظام اسلامی قد علم کنند.

وی تصریح کرد: ما باید حکومت، اقتصاد، مردم و دیگر عرصه ها را با وحدت کلمه زیرپرچم ولایت داشته باشیم و همه باصداقت یکی باشیم که خواهیم دید خداوند متعال باران رحمت خود را برای ما می فرستد و در دوران دفاع مقدس شاهد چنین صحنه هایی بودیم.

این یادگار هشت سال دفاع مقدس افزود: در دوران دفاع مقدس مقاومت و ایثارگری های ارزنده ای صورت گرفت و خداوند متعال این پیروزی ها را به ما داد.

سردار قربانی با بیان این که ما باید مکتب امام صادق(ع) را رقم بزنیم، گفت: خداوندمتعال را شاکر هستیم از پیروان مکتب امام صادق(ع) می باشیم.

وی با اشاره به این که ما امروز باید ارتباطات را مستقیم کنیم، ادامه داد: شهدا الگوی ما هستند که باید راه و رسم زندگی خود را در مسیر بهره گیری از سیره شهدا قرار دهیم.

فرمانده سابق لشکر 25 کربلا تصریح کرد: دشمنان در جبهه های مختلف نتوانستند کاری انجام دهند و وارد عرصه های فرهنگی و اقتصادی شدند که باید هوشیاری و مراقبت شایسته ای داشته باشیم.

سردار قربانی افزود: اگر می خواهیم از حکومت اسلامی دفاع کنیم نیاز است تابع ولایت فقیه باشیم که بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری زمینه ساز سعادت و تعالی ایران اسلامی می شود و برکات و دستاوردهای بسیاری دارد.

این برنامه با برپایی نمایشگاه دو روزه عفاف و حجاب و لوازم التحریر با ارائه خدمات پزشکی رایگان به عموم مردم همراه بود که مراسم بزرگداشت امامزاده محمدطاهر(ع) روستای مطهر آمل و 10 شهید والامقام درجوار به همت اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان آمل، شهرداری و بخشداری دابودشت، سازمان تبلیغات اسلامی آمل، بنیاد شهید و امور ایثارگران آمل و ستاد برگزاری این مراسم صورت گرفت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0