افتتاح 12 پروژه همزمان با روز دهیاری در بخش امام زاده عبدالله آمل
14 تیر 1397 ، دیدگاه 0
عسگری اشاره کرد: به همین مناسبت و گرامیداشت روز دهیار و شهرداری ضمن تجلیل از دهیاران، ۱۲ پروژه در ۶ روستا بالغ بر ۷۱۰ میلیادر ریال در روز جمعه ۱۵ تیرماه بصورت تجمیعی در روستای رزکه افتتاح و ۱۴۰۰خانوار بهره مند می شوند‌.

یحیی عسگری پور بخشدار امام زاده عبدالله در گفتگو با کمال آنلاین با تبریک فرارسیدن روز دهیاری و شهردار گفت: نامگذاري 14 تيرماه به عنوان روز «شهرداري و دهياري» اقدامي ارزنده و فرصتي مغتنم است تا ضمن قدرداني و تجليل از فعاليت هاي خالصانه و شبانه روزي خادمان مردم در عرصه هاي مختلف شهرداري و مديريت شهري و روستايي و همچنين همراهي با دولت تدبير و اميد در تحقق برنامه ها و اهداف توسعه اي، به ارزيابي عملکرد و فعاليت هاي اين نهاد اجتماعي به منظور ارتقاي سطح خدمت رساني به مردم پرداخته شود.

وی افزود: اينجانب برخود وظيفه مي دانم که از طريق برنامه ريزي و اجراي  متد جديد در شهرها و روستاها ، شرايط مناسبي براي زندگي و کار مردم فراهم نمايم تا با ارائه خدمات مطلوب و بي منت به عموم مردم به ويژه اقشار ضعيف و محروم جامعه، گام هاي مثبتي در جهت  برقراري عدالت و رشد و پيشرفت شهرها و روستاها برداشته شود.

بخشدار امام زاده عبدالله تاکید کرد: اين روز خجسته را به همه مديران و مجاهدان عرصه مديريت شهري و روستايي در اين بخش که در راستاي آباداني حوزه استحفاظي تلاش مي کنند تبريک عرض نموده و سلامتي همه ي خدمتگزاران اين عرصه را از حي سرمد خواستارم.

عسگری اشاره کرد: به همین مناسبت و گرامیداشت روز دهیار و شهرداری ضمن تجلیل از دهیاران،  ۱۲ پروژه  در ۶ روستا بالغ بر ۷۱۰ میلیادر ریال در روز جمعه  ۱۵ تیرماه بصورت تجمیعی در روستای رزکه افتتاح و ۱۴۰۰خانوار بهره مند می شوند‌.

وی یادآورشد: ضمن قدردانی از تلاش وزحمات خبرنگاران درجهت انعکاس اخبار این بخش ضمن دعوت جهت شرکت دراین مراسم از خبرنگاران پر تلاش تقدیر می شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0