با همدلی در بخش دابودشت، قطار پیشرفت و توسعه با سرعت پیش می رود
12 تیر 1397 ، دیدگاه 0
بخشدار دابودشت : بعضی ها طوری می خواهند وانمود کنند که دولت نتوانسته است در روستاها کاری انجام دهد و دولت روستاها را تنها گذاشت درحالی که در این بخش شاهد انجام کارهای عمرانی هستیم که با همت دولت در حال اجرا می باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ دکتر یدالله ساعی بخشدار پرتوان و با انگیزه بخش دابودشت در اجتماع مردم در مصلی نماز جمعه شهر دابودشت با اشاره به اینکه وحدت و انسجام رمز موفقیت و پیشرفت هر جامعه ای می باشد گفت: امروز دشمنان قسم خورده ما، آمریکا و ایادی شان درصدد این هستند که به نظام مقدس و طیبه جمهوری اسلامی ایران ضربه بزنند و نظام را تضعیف کنند.

 وی افزود: با همه مشکلاتی که برای نظام ما در دنیا بوجود آوردند، به حول قوه الهی و با هدایت رهبر عظیم الشان نظام جمهوری اسلامی ایران، روز به روز قدرت نظام اسلامی درجهان گسترده تر و استحکامش بیشتر می شود و این نشان از اتحاد و انسجام ایرانیان دارد.

در سایه اتحاد و انسجام می توانیم به پیروزی برسیم

بخشدار دابودشت یادآورشد: ما در سایه اتحاد و انسجام می توانیم به پیروزی برسیم و باید ید واحد باشیم همچنانکه تاکنون بودیم و در هشت سال دفاع مقدس دست در دست هم دادیم و با زعامت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران توانستیم کشور عزیزمان را از گزند زیاده خواهان حفظ کنیم.

ساعی تصریح کرد: امروز هم همین است که جانشین خلف ایشان رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای با قدرت هرچه تمام و با هوشیاری کامل، کشتی انقلاب را به پیش می برند و خروجی انسجام و اتحاد ما پیروزی است و اگر بخواهیم بخش خود را اعتبار و رونق بخشیم در سایه اتحاد حاصل می شود.

تفرقه سرانجامی جز شکست نخواهد داشت

وی با بیان اینکه تفرقه سرانجامی جز شکست نخواهد داشت گفت: باتفرقه نمی توانیم به پیروزی برسیم که باید توجه داشته باشیم خروجی اتحاد و انسجام، پیروزی است و امروز به حول قوه الهی در این بخش با رهبری امام جمعه فاضل و دانشمند و خطیب توانا حجت الاسلام والمسلمین تقی زاده که به عنوان پدر معنوی دو بخش دابو و دشت سر هستند، میان مسئولین و مدیران بخش اتحاد و همدلی وجود دارد.

بخشدار دابودشت متذکرشد: در این بخش دست در دست هم دادیم و کمک کردیم و قطعا من بخشدار به عنوان خادم شما به تنهایی کاری از پیش نخواهم برد و اینجانب با کمک همه عزیزان، دهیاران سخت کوش، شوراها، ذی نفوذان، خانواده های معظم شهدا، روسای ادارات و در راس امام جمعه عزیزمان درکنار همدیگر در راستای عمران وآبادانی بخش و آنچه را که درتوان داریم، کوشش و تلاش می کنیم.

توجه ویژه استاندارمازندران، نماینده مردم آمل در مجلس و فرماندار ویژه آمل نسبت به بخش دابودشت

ساعی با قدردانی از توجهات ویژه استاندار مازندران، نماینده مردم آمل در مجلس و فرماندار ویژه آمل نسبت به بخش دابودشت اظهارداشت: با کمک این عزیزان برای توسعه بخش درحال حرکت هستیم و با توجه به اینکه در شرایط تحریم می باشیم، خوشبختانه دولت محترم روستاها را تنها نگذاشت و درپی عمران و آبادانی روستا می باشد که بودجه هایی را با همه مسائل و مشکلات اقتصادی داریم و همه اینها نشان از حمایت دولت از روستاها دارد.

اجرای طرح هادی در32 روستاهای بخش دابودشت

وی با اشاره به اینکه در سال جدید در بخش دابودشت پروژه های خوبی را با کمک مسئولین استانی و شهرستانی درحال پیگیری داریم خاطرنشان کرد: در 32 روستای بخش دابودشت، 5 میلیارد تومان را دولت برای اجرای طرح هادی روستایی کمک کرد و45 درصد روستاهای بخش در حال اجرای طرح هادی می باشند و این نشان از نگاه مثبت دولت به روستاها دارد.

تامین اعتبار 10میلیارد تومان برای کارهای عمرانی دربخش دابودشت

ساعی اشاره کرد: 40 میلیارد تومان اعتبار برای عمران و آبادانی روستاهای شهرستان درنظر گرفته شده است که با پیگیری های مجدانه و هوشمندانه استاندار مازندران، نماینده مردم آمل در مجلس و فرماندار ویژه آمل، این اعتبار درحال اجرایی شدن در5 بخش شهرستان می باشد که سهم دابودشت از این مبلغ، 10 میلیارد تومان است.

وی به پروژه های در دست اجرا از قبیل تعریض و آسفالت راه روستایی دو میلیارد تومان از جمله راه روستایی شاهتکی به ولیک که در حال اجرا می باشد، دور برگردان روستای قلعه کش با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان، مطالعه روگذر شهر دابودشت به جاده آمل فریدونکنار (بزرگراه شهیدان اکبرزاده ) که 150 میلیون تومان درنظر گرفته شده است، تعریض و آسفالت روستای ممرزکتی و دنگپیا، گالیش کلا به شهنه کلا و... اشاره کرد.

بخش دابودشت در حال حاضر به صورت یک کارگاه تبدیل شده است

ساعی تاکید کرد: بخش دابودشت در حال حاضر به صورت یک کارگاه تبدیل شده و درتمام روستاها با پیگیری های شوراها، دهیاران، امام جمعه ، بخشدار، فرماندار، نماینده مردم آمل درمجلس و همه عزیزان، در یک سطح در حال کوشش هستند و برای عمران و آبادانی تلاش می کنند که قابل تقدیر و تشکر می باشد. 

دولت روستاها را تنها گذاشت

بخشدار دابودشت با انتقاد از کسانی که در حق دولت حق شناسی نمی کنند گفت: بعضی ها طوری می خواهند وانمود کنند که دولت نتوانسته است در روستاها کاری انجام دهد و دولت روستاها را تنها گذاشت درحالی که در این بخش شاهد انجام کارهای عمرانی هستیم که با همت دولت در حال اجرا می باشد.

ساعی ادامه داد: خروجی اتحاد و انسجام، عمران و آبادانی است و اگر هرکسی بیاید وکار خودش را انجام دهد، عمران و آبادی ایجاد نمی شود و در روستاها اگر شورا و دهیار بیایند حرف خودشان را بزنند و دیگران هم حرف های خودشان را بزنند کاری در روستا انجام نخواهد شد مگر اینکه اتحاد و انسجام باشد.

برقدارنمودن چاه های کشاورزی در بخش

وی با قدردانی از پیگیری های نماینده مردم آمل در مجلس و فرماندار ویژه آمل درخصوص تامین اعتبار برای برقدارنمودن چاه های کشاورزی در بخش گفت: برای برقدار نمودن چاه های کشاورزی در روستاها مثل سراج محله، امین آباد، آهنگرکلا علیا، جالیکلا، بورمحله، نائیج آباد، ولیک علیا، اوجاک و... درحال انجام و یا در حال انجام شدن می باشد که توسط دولت بیش از یک میلیارد هزینه شد که جادارد از ریاست امور برق شهرستان آمل مهندس فیاض و مهندس محسنیان ریاست برق بخش دابودشت تقدیر و تشکر را داشته باشم.

وی همچنین درخصوص نصب و تقویت ترانس 18 روستا با اعتباری بالغ بر700 میلیون تومان در حال اجرا می باشد، تقویت خط 20 کیلو ولت کلیکسر به رییس آباد و آهنگرکلا 400 میلیون تومان، امور متفرقه مربوط به تقویت شبکه برق روستاهای بخش 200 میلیون تومان،  افتتاح خط تلفن روستای اشرف آباد و پاشاکلا با هزینه ای بالغ بر 400 میلیون تومان از اقدامات مهم دولت برشمرد.

توجه به امر بازسازی مدارس وزمین های ورزشی

ساعی درخصوص بازسازی مدارس و مراکز ورزشی در روستاهای بخش اضافه کرد: بازسازی مدارس در بخش ابتدایی، متوسطه اول و دوم به مبلغ 100 میلیون تومان، زمین های ورزشی 500 میلیون تومان برای روستاهای کچب کلوا و سفلی، پاشاکلا، اشکارکلا، اسپیاری، دیه و دیگر روستاها می باشد.

بخشدار دشت سر توجه به امر ورزش در روستاها را از وظایف دهیاران برشمرد وگفت: اگر دهیاری در این زمینه کوتاهی کنند قابل بخشش نیست چراکه تابستان را داریم و اوقات فراغت جوانان باید به نحوی شایسته پر شود و با برگزاری مسابقات بین بخشی و داخل روستایی برای تقویت روحیه جوانان گام برداریم.

دهیار، مسئول هماهنگی ورزش در روستاها است

ساعی تاکید کرد: دهیار، مسئول هماهنگی ورزش در روستاها است و با اتحاد با فرماندهان پایگاههای مقاومت روستا، روحانیت و شورا کمک کنند تا کار با خرد جمعی پیش رود و از تک روی پرهیز شود که با اتحاد، زمینه شادی و نشاط در روستاها بارور می گردد.

 وی اشاره کرد: خداوند بزرگ را شاکر هستیم که امسال با توجه به خشکسالی که در پیش داشتیم، باران رحمت الهی را بر ما نازل کرد و دغدغه کشاورزان سخت کوش کم گردید و از فرماندار ویژه آمل تشکر ویژه داریم که بابت تامین سوخت کشاورزان پیگیر بودند و حتی اعلام کردند اگر مسئولی نتواند جواب کشاورزان را بدهد نمی تواند همگام باشد.

دهیاران سخت کوش عاشقانه مشغول کار هستند

بخشدار دابودشت باقدردانی از تلاش دهیاران روستاهای بخش عنوان داشت: دهیاران سخت کوش عاشقانه مشغول کار هستند و با گرفتن مبلغ ناچیزی، مشغول خدمت به مردم در روستاها می باشند که نشان از علاقه دهیاران به عمران و آبادانی می باشد.

وی درپایان درخصوص تفکیک زباله از مبدا و صرفه جویی در مصرف آب و برق مطالبی را عنوان داشت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0