بخش قلب بیمارستان شمال، نقطه اتکا واطمینان خاطر بیماران قلبی مازندران
12 تیر 1397 ، دیدگاه 0
ثبت 132 مورد عمل مهم قلب کمتراز 8 ماه دربیمارستان شمال +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ طی گذشت 2 سال از راه اندازی سرویس قلب و عروق و انجام پیشرفته ترین اعمال جراحی قلب باز در بیمارستان فوق تخصصی شمال آمل تحت حمایت همه جانبه هیئت مدیره

بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي شمال آمل در کنار ارائه خدمت در بخش های مختلف با راه اندازی بخش های جدید و افزودن امکانات پیشرفته که مورد حمایت واستقبال همیشگی سهامداران واعضای هیت مدیره این بیمارستان بوده است، موجب شده تا به لحاظ نوع و سطح خدمات ارائه شده در این بیمارستان، این مرکز را در مقایسه با بیمارستان های دولتی و خصوصی منطقه متمایز گرداند.

 بيمارستان 150 تختخوابی شمال آمل با دارا بودن تجهیزات پيشرفته مطابق با استانداردهاي بين‌المللي در راستای ارائه خدمات درمانی و اشتغال‌زايي در سطح منطقه ؛ با اضافه نمودن بخش های جدید درمانی در سال های اخیر و جذب توریسم درمانی در مرکز توجه بیماران و پزشکان منطقه قرار گرفته است.

در مراسم دومین سالگرد راه اندازی بخش آنژیوگرافی و جراحی قلب باز بیمارستان تخصصی وفوق تخصصی شمال آمل ارائه گزارش عملکردی از اقدامات درمانی پیشرفته وانجام جراحی های  پیچیده قلبی توسط پزشکان مجرب که با همراهی کادردرمانی زحمتکش و تحت حمایت اعضای هیات مدیره بیمارستان به ثمر رسیده است لبخند رضایت را بر لب همگان نشاند.

 بخش قلب بیمارستان شمال  نقطه اتکا واطمینان خاطر بیماران قلبی استان مازندران

ریاست بخش جراحی قلب بیمارستان شمال آمل در گزارشی از عملکرد بخش از حمایت ها وپیگیری های مجدانه اعضای هیات مدیره قدردانی کرده وافزودند: ازحدود دوسال  قبل که بخش جراحی قلب باز و آنژیوگرافی این بیمارستان افتتاح شده، تیم مدیریتی وهیات مدیره بیمارستان همواره به دنبال ارتقاء سطح  کیفی خدمات ارائه شده در این بخش با به خدمت گرفتن کادر درمانی مجرب و افزودن تجهیزات پیشرفته بیمارستانی مورد نیاز بوده است .

دکترحمیدرضا وفایی افزود: در حال حاضر بهترین پزشکان و با تجربه ترین کادردرمانی بخش قلب مازندران در بیمارستان شمال حضور دارند و وجود فضای مناسب بیمارستانی و پیشرفته ترین تجهیزات مورد نیاز در این بخش موجب شده است تا این مرکز به عنوان اولویت اول بیماران این استان جهت دریافت خدمات تشخیصی و درمانی در سرویس بیماری های قلب و عروق قرار گیرد و ضمن حفظ اعتبار درمانی شهرستان آمل موجب القاء حس رضایت و افتخار در مجموعه پرسنل و سهامداران محترم بیمارستان شده است.

وی افزود : اکنون می توان این اطمینان را به بیماران قلبی داد که زنجیره ارائه خدمات در بخش قلب هر روز درحال تکمیل شدن بوده و انشاالله به زودی راه اندازی اتاق عمل دوم جراحی قلب باز در این بیمارستان  موجب افزایش سطح کیفی و کمی ارائه خدمات و ارتقاء سطح رضایتمندی شهروندان محترم مازندرانی خواهد شد.

همچنین ایشان بیان نمودند افتخار مجموعه بیمارستانی تخصصی و فوق تخصصی شمال این است که در محیطی که تمام  حمایت های لازم ازبیمار و خانواده شان و کادردرمانی به عمل می آید، با دیدگاه بیمار محوری و جلب اعتماد و رضایت بیماران به اهداف از پیش تعیین شده دست یافته ایم.

 ثبت 132 مورد عمل جراحی قلب باز بدون عارضه در طی 8 ماه منتهی به تیر ماه 1397 از جمع کل 270 مورد جراحی انجام شده در این مرکز در طی 2 سال  دربیمارستان شمال

تعداد عمل های جراحی انجام شده بخش قلب بیمارستان فوق تخصصی شمال:.

جراحی بای پس عروق کرونر قلبی (CABG): 200 مورد

  جراحی بیماریهای دریچه ای قلبی (CABG/ دریچه) : 53 مورد

سایر جراحی های قلبی و عروقی شامل ( جراحی ناهنجاری های مادرزادی قلبی- جراحی ترومبو آمبولکتومی شریان ریوی – جراحی ترومبوآمبولکتومی شریانهای محیطی  - جراحی دایسکسیون  شریان آئورت) : 17مورد

راه اندازی بخش قلب، بزرگترین هدیه بیمارستان شمال به مردم منطقه

دکترابراهیم قاسمی مدیرعامل بیمارستان تخصصی وفوق تخصصی شمال هم با قدردانی از عملکرد خوب بخش قلب این بیمارستان گفت، که راه اندازی بخش قلب این بیمارستان وحضور شما پزشکان قب وعروق دراین بیمارستان، بزگرترین هدیه به مردم منطقه بوده وبه نوعی آرزوی دیرینه آنها نیزبرآورده گردید.

وی افزود: خوشبختانه اعضای هیات مدیره خوب وهمراهی در بیمارستان شمال هستند ویک اصل مهمی که همیشه مورد تاکید هیات مدیره وکل مجموعه بیمارستان شمال وسرلوحه کارما بوده، کیفیت محوری وکم کردن مشکلات بیماران مراجعه کننده به این بیمارستان بوده که بیمار وحتی همراه آن باید با بهترین کیفیت درمانی دراین مرکز درمان وترخصیص شود که این بزرگترین افتخار وهدف ما هست.

مدیرعامل بیمارستان تخصصی وفوق تخصصی شمال ادامه داد: با افتخار باید اعلام کنم که مرکز قلب بیمارستان، اکنون مایه مباهات بیمارستان شده وامید آن را داریم که این بخش ودیگر بخش های بیمارستان شمال از داخل وحتی خارج از کشور مراجعه کننده داشته باشند.

دکتر قاسمی گفت: اکنون از صفر تا 100 خدمات مورد نیاز برای بیماران قلب وعروق در بیمارستان فوق تخصصی شمال آمل فراهم است ودر نظر داریم بزودی بخش پزشکی هسته ای را نیز در این بیمارستان راه اندازی کنیم تا تنوع خدمات مورد نیاز برای بیماران نیز بیشتر شود.

وی درپایان از همه پزشکان حاضر دربخش قلب و دیگر بخش های این بیمارستان که تلاش برای ارائه بهترین خدمات به بیماران وحتی همراهان آنان را دارند قدردانی کرد وگفت، همه این قدم های خوب به گونه ای رقم خورد که در شهر غیردانشگاهی علوم پزشکی، این مجموعه وخدمات در یک بیمارستان گردآوری شده است واین مهم فقط با ارائه وخواست سهامداران واعضای همیشه همراه هیات مدیره بیمارستان تخصصی وفوق تخصصی شمال آمل بوده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0