همایش کودک و طبیعت در مزرعه کودک اکسین برگزار می شود
10 تیر 1397 ، دیدگاه 0
خانم دکتر احمدی مدیریت مزرعه کودک اکسین اشاره کرد : در این همایش علاوه بر حضور سخنرانان کشوری، مسئولین ادارات، مدیران مدارس دولتی و غیردولتی تهران و آمل حضور دارند و به شرکت کنندگان در این همایش گواهینامه اهدا خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، خانم دکتر احمدی مدیریت مزرعه کودک اکسین گفت: مزرعه کودک فرصتی برای همزیستی کودک و طبیعت در جامعه شهری امروز به شیوه نیاکان و تجربه شیرین زندگی در جریان طبیعت می باشد.

 وی افزود: آشتی با مزرعه، کاشت و برداشت، طعم شیرین زندگی با حیوانات اهلی و بوی خوش زندگی روستایی، فرصتی بی نظیر برای آموزش کار گروهی به کودکان برای تامین زندگی روزانه، بوی خوش نان تازه که با دستان کودکانه پخته شده و با چاشنی عشق به کاشت و برداشت گیاهان به شیوه ای کودکانه طعمی فراموش نشدنی یافتهِ، طعمی که خاطره اش ماناتر از هزاران خاطره در فضای مجازی است.

وی افزود: مزرعه کودک فرصتی برای لمس کتاب طبیعت در دامان طبیعت و کنکاش ذهن جستجوگر کودکان می باشد.

مدیریت مزرعه کودک اکسین با اشاره به برگزاری همایش کودک و طبیعت با همکاری اداره آموزش وپرورش آمل ادامه داد: اهداف همایش ملی کودک و طبیعت آشنایی با اهمیت و ضرورت رابطه کودک با جهان طبیعی و منافع آن برای کودکان ،آشنایی با مدرسه طبیعت، مفهوم و ساختار، تأکید بر حق طبیعی کودکان برای تجربه مستقیم طبیعت و رشد فکری کودکان درطبیعت و... می باشد.

خانم احمدی اشاره کرد: در این همایش علاوه بر حضور سخنرانان کشوری، مسئولین ادارات، مدیران مدارس دولتی و غیردولتی  تهران و آمل حضور دارند و به شرکت کنندگان در این همایش گواهینامه اهدا خواهد شد.

وی تاکید کرد: این همایش در روز چهارشنبه 13 تیر در تالاراکسین و از ساعت 10 صبح برگزار خواهد شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0